bugün

Bu nasıl bir dikkat çekme hamlesidir, anlamış değilim açıkçası. Neyin hırsı, neyin azmi bu? Amaç ne?

birçoğu için tam bir wonderland olan burası, kimilerinin en gizli hayallerini açık ediyor. gerçekten ilgi ve alaka ile, dikkatle izliyorum. Sikinin 27cm olduğunun beyanını (ki yok böyle bi'şey) nasıl yapacağını şaşırmış kişilerin meydanlarda dolaşması ne tuhaf.

işin garibi, kendilerini buna gerçekten inandırmış olmaları. şimdi deyyuslar çıkıp "istiyorsan foto yollayalım anam" tarzı girecekler, "cam aç da gör benim pantolon balığını" çerçevesinde bayağılaşacaklardır. Hayat cidden çok tuhaf.

böyle bir beyanın, espri amaçlı yapılmış olsa bile, kesinlikle bastırılan duygular sonucu dışa vurulduğuna inanıyorum. Bence yeni yeni mastürbasyon yapmayı öğrendikleri çağda, erkek çocuklarının bir araya toplanıp "seninki mi büyük benimki mi" yarışında en sonda kalmış ufaklığın (ufaklık derken ironi yaptım), yıllar sonra böyle bir mahluka dönüştüğünü düşünmekteyim. tam bir dram yani. evrim bi bakıma.

kadın cinsel organını sadece beyaz ekrandan görüp tanımış olan bir erkeğin, umutsuz dikkat çekme çabası...
kız olduğunun beyanını nickiyle yapan insan gibidir.
bazı hayal edip de ulaşamayan eziklere kapak olmuştur.
ahaha, ayrıca,
(bkz: sana kaç lazım)
(bkz: bırak şimdi doğru söyle)
Sadece kendinde çük oldugunu sanar.
o nick senin dikkatini çekmiş ki tutmuş başlık açmıssın dedirten insandır.

işte bunlar hep tribünlere oynamalar efendim, hep öyle.
zamanında knight online oynarken orclardan birinin adı kafası hariç 15 cm idi. baya sağlam bir karakterdi hatta hiç ölmezdi.
bamya tarifi veren yazardır.
arada durust olanlarda vardir. bakiniz nickime.
olayın bana patlamasını istediğim eylem.gerçi sözlükte pek bir siklenme durumumuz yok o ayrı.