bugün

evet, isyan cümlesi.

dincisi, ateisti kalkıp ideoloji fragmanını anlatmasın, bu sefer sikiyorum hayatı, kaçarı yok.

andaval ordusuna general seçilmiş, skimin doğrultusunda hücum emirleri verdiğim bir zamana denk düşmüştü sayısal loto oynayışım. kim bilebilirdi ki, şans martısı yağlı yağlı alnımın ortasına sıçacak? yok lan heyecan yapma, çıkmadı bir şey, ama çıkacak. bu sefer parayla sevişirken prezervatif kullanmayacağım.

bu kararlılığımın neticesinde;

deniz şortu, siyah rugan ayakkabı, gömlek kravat, elinde de direksiyon simiti ile koşturup ağzından korna sesleri çıkaran burj el arap kaçkını görürseniz iman edin ki o benim.

şimdi gidiyorum, sakın ola yanlış bir şey yapmayın ve arkamdan gelmeyin.

edit: koydum lan koydum. paranın amına koydum. ahahaha
http://www.shayatimi.com
Eğer Osman Pamukoğlu'nun bu başlığı görmesiyle birlikte, gireceği olan entrynin ''Hayat demek mücadele demektir, mücadeleden zevk alın.'' olması muhtemel olan başlıktır.
tanım: isyan belirtir cümle.
len ağlıyor en sevdiğim şu an ben burda neler yapıyorum. acımasız be hayat..
Yaşanan tüm olumsuzluklara göğüs germeye çalışan insan söylemi.

Öncesinde bıktım ulan denir, sikerim böyle hayatı!
hoşlandığım kıza dün açıldım ve çok mutlu olduk, çok iyi anlaştık, konuştuk falan. sabah olduğunda heyecanla kıza mesaj atarken, kız birden cevap vermemeye başladı, konuşmak istemediği %100 ortada. klozet'in üstünde otururken telefondan kıza bir şeyler söylemeyi düşünürken telefonum birden klozete düştü, onu bokların içinden çıkarttım ve bir şeyler yapmaya çalıştım ama telefon çalışmadı, tuttuğum takım, galatasaray yarram gibi oynuyor. kısacası böyle hayatın, böyle günün anasını sikeyim.
(bkz: hayat bizi 61 kenara)
herkesin sikmeye çalıştığı bir hatuna benzetildiği için bu kadar götü kalkan bir olgu veyahut yaşam felsefesi.
Dillerden düşmeyen...
Favori isyan cümlesidir.

Sikerim böyle hayatı aynen.
deyip elmayı yıkamadan yemek.
Yeter lan dedirtir.