bugün

piyasada kasıla kasıla "erkek" diye dolaşması yetmiyormuş gibi üstüne sevgili yapmaktan da utanmayan, özünde sigara içtiğini ailesi öğrenmesin diye can atan eziktir. kız arkadaşına ailesine çektiği(!) sözde restleri ballandıra ballandıra anlatan; aslında baba korkusundan günde üç kez altına sıçan sosyopat bir tiptir.
babasını sigaraya yüzünden ağır bir hastalığa teslim eden adamdır. korkusundan değil ailesinin üzülmesinden sebep saklıyordur.
kendisi ben olmaktayım. Babam hariç herkese söyledim evde sigara içtiğimi, ama babama söyleyemedim. Korktuğumdan değil bu, beni öyle bilmesini istemediğimden. "Oğlum hiç zararlı birşey kullanmadı üniversiteye gidince" diyen bir adama yapamadım bunu. bu yüzden sigarayı bırakmak istedim, bıraktım da. Sonra olaylar olaylar ve bir bakmışsın elimde bir dal.
erkeğin değil, dişi kişisinin suçudur. sonuçta böyle bir durumdan haberdarken onunla olmaya devam ediyorsa, karşısındakinden daha büyük psikolojik problemleri vardır.
ev halkını üzmek istemiyordur. Ebeveynlerne kendisi daha 5 yaşındayken söz verdirtip sigarayı bıraktırtmış bir daha da ellerinde sigara görmemiştir. Şimdi tutamaycağı sözler vermek istemiyor olabilir zamanı gelince bırakıp kurtulacaktır.