bugün

ben yaklaşık yarım saat bir saat önce aldım kısa anadolumu. hala 5 lira. kedi canını senin ne güzel bir sigarasın sen. bence sizin tekel biraz uyanıklık yapmış olabilir
Sigarayı bırakıp 2 liralık filtresiz tütün içmek için geçerli bir nedendir. Yoksa niye izin vereyim ben o pis şeyin ciğerlerime girmesine dimi.
sigarayı bıraktığım için gülerek, ohh diyerek tepki verdiğim olay.
onunu alamiyoruz zamlarin alkol benzin ve sigara ahirette gote girecek zamlardir. Bu kadar kisinin ahi tutar. sagligi dusunuyor diyenler olacak sagligi dusunuyorsa doktor atamasi yapsin hastane acsin. seref duygusundan yoksun, utanmaysa lugatinda olmayan yonetim.
1 lira zam geldi diye sigarayı bırakacak değilim ya lan.
sigarasız bu ülkede zaten yaşanmaz diyebileceğim durumdur.
dün aldığım iki karton bitene kadar beni etkilemeyecek olan zam haberidir.
sigarayı bırakın, sonra arada* backwoods için.
yani öyle bir hala gelmişiz ki herşeye razıyız. sanki vergi değilde haraç ödüyoruz. beyler ötv zammı gelmiş diyor haberler, halkla röportaj yapılıyor ne düşünüyorsunuz zamla ilgili, birisi diyor zamdan önce arabayı almak lazım, bir diğeri benim arabam yok beni ilgilendirmiyor(dokunmayan yılan bin yaşasın). başka bir haber sigara zammı olacak diyor. Lan tekellere sigara soruyorum kimse satmıyor sigara herkes stoklamış zamdan sonra normal fiyata aldıklarını karlı satacaklar. bazı uyanık birkaç arkadaşım da migros tan karton sigara almışlar. abi zam gelecek ne kadar alabilirsek iyi 2 milyon 2 milyon bir karton da 20 lira kar ederim o da 2 paket daha sigara yapar.. ne kadar güzel çalışıyor kafaları.. biri de demiyor niye neden geliyor bu zam diye. 3 lira bekliyordum 2 lira geldi diye seviniyoruz.
PARAM VAR iÇiYORUM. PARASIZLAR BIRAKSIN.