bugün

can sıkıntısına maruz kalan ve ya yaratıcı kişiliğini bastıramayan, yetenek sahibi, özgün görüşlü kişilerce gerçekleştirilen durumdur. ben ev arkadaşlarımdan biliyorum, fakat türkiye genelinde bir hede olduğunu düşünüyorum.

ayrıca temeli sigara paketlerinden sağlamlaştırıldıktan sonra, kibrit kullanımı da ön plana çıkmaktadır.

örnek foto: görsel
* *
karbuz kabuğundan gemiler yapmak.

Edit piaf: karbuz yazmışım. o kar buz olacak.
Sigara paketlerinden masa yapıp üstünde kahvaltı yapardık üniversitede ,ey gidi ey.
sigara paketlerinden maket insanlar yapıp onları bir gangbang olayı içine sokmak kadar eğlenceli olmayan harekettir.
(bkz: (vid #13873))
güzel bi uğraşı. yapmak sabır ister. insanı zorlar. her zorladığında bi sigara pakedi daha açarsınız..
(bkz: evin temelini yeşil sigara paketinden yapmak)
üniversite öğrencilerinin ilköğretim çağlarında aldıkları iş-teknik derslerinin meyvasını yemesidir.

(bkz: öğrenci işleri)
yeni bir proje olan s.ki (serkan konut idaresi) binalarıdır. 8,1 şiddetindeki depreme dayanıklı olacak bu binalar için yapılan basın açıklamasında binaların ancak 9 şiddetindeki bi depremde yıkılacağını ama binanın yapımında kullanılan malzemelerin hafif ve kalite kibritten olmasından dolayı altında kalan canlıların zarar görmemesi planlandığının, olası bi yangında bina hemen kül olacağından enkaz kaldırma işlemlerinin ise betonarme binalara göre % 81 oranında daha kolay, masrafsız ve hızlı bi biçimde gerçekleştirileceğinden kimsenin enkaz altında uzun süre kalmayacağını belirtmişlerdir. ayrıca dairelerin satışında daire sahibi olan ilk 100 kişiye 1 yıllık bedava yangın sigortası yapılacakmiş.

(bkz: serkan konut idaresi)
500 sigara paketi bir yıl boyunca biriktirilir. Yatakların altında özenle saklanır. Öğrenci evi olduğu için serbest olan her eylem gibi. Duvara Erzurum hatırası yazmak , altında resim çektirmek.