bugün

Sigarayla birlikte ekstra bir mutluluk ve haz veren, ruhsal doyuma taşıyan bütünleyici şeylerdir.

Güzel ve temiz bir bahar sabahı balkonda çay eşliğinde edebiyat dergisi veyahut da kitap okumak. Bunu sigarasız 3-4 defa denedim. Ama başaramıyorum. Kendimi kitaba/dergiye odaklayamıyorum. Gözüm sürekli karşı bloktaki kocakarının balkon demirliklerine kurutmak için astığı biberlere ve onun balkon demirliklerinde adeta striptiz şov yapan ve demirlikleri kemiren spastik torununa ilişiyor.

Zaten uzmanlar da televizyonlardan barım barım bağrıyorlar: canınız çok sigara içmek istediği zaman için. Bu durumda sigara içmemek sağlığınıza ve psikolojinize ciddi şekilde zararlar verir.

Ne diyorum ben ya kafa girmiş artık benim. Ne diyorduk ha güneşin dünyaya gönderip ruhlarımızı okşadığı muazzam ışınları s*keyim.
müzik dinlemek bunlardan en önemlisidir.
Çay içmek, arabesk dinlemek ya da sohbet etmektir! Bilmiyorum ama bu üçlü bir arada olsa bile yine de sigarayla tamanlanmasi lazim!
(bkz: çakmak)
benim için kahvedir. Sigarasız kahve balkonsuz ev gibi eksiktir.
Sen mesela sigarasız hiç çekilmiyorsun.
Tok olmak. Sigara yoksa tok olmanın bi anlamı yok ki. Sigara içmek için insan tok olur. Evet.
Alkol ve türk kahvesi pek tabii.
Şarkılar, insanlar.
güncel Önemli Başlıklar