bugün

gecenin bi körü düşüverir aklınıza meret yanar da yanar içiniz, kalkıp içmeye üşenirsiniz bi yandan, bi yandan da damarlarınızda nikotinin yaptığı baskı vardır dayanılcak gibi değil,

sigara sonunda kazanır kaldırır sıcak yatağından, mp3 çalarını alırsın paketin zaten hemen masanın üstündedir, sesizce oda arkdaşını rahatsız etmeden balkona çıkarsın, yalın ayak yere basarsın, hasta olacaksındır ama pek umursamazsın bu bi kriz anı değildir, sigarayla başbaşa kalmaktır, oturur hasret giderirsin bir nefes alırsın kanser olacağını düşünürsün siktir et der için,

sonra ikinci nefes yengenin göğüs kanserinden çerktiği acıları düşünürsün, psikolojik olarak öksürürsün ehim öhüm toparlanırsın, mp3 ten yükselen acıklı şarkıya eşlik ederek nikotinin kana karışıp yormasını beklerisin,
akşam yemekten sonra içmek isteyip bir türlü anne babadan kurtulamayıp onların uyumasını bekledikten sonra gecenin bir körü çıkıp balkona gizli gizli içmektir...
iNSAN DEĞiL HAYVANDIR.

ÜNiVERSiTEDE EV ARKADAŞIM OLACAK HAYVAN GECE YARISI KALKIP 1 SiGARA VE YARIM BARDAK SU iÇiP TEKRAR YATARDI ORADAN BiLiYORUM iNSAN DEĞiLDiR.
iğrenç bir alışkanlıktır. Sigara ile yapılan fantezilerin uç noktalarındandır. Kurtulmak zordur gecenin sessizliğinde tütünün yanış sesini dinlemekten. Ya da sabah uyanıldığında tuvalette içilen sigaradan. Pisliktir, keyiflidir.
artık sigaranın pençesine fazlasıyla düşüldüğünün göstergesidir.
çişe kalkılır gecenin bir köründe. ulan dur bi sigara içeyim öyle yatarım denir. ve uyunulur.
iyidir güzeldir esasında.
(bkz: kendimden biliyorum)
sigarayı içtikten sonra öksürük nöbetinden uyuyamayacak insandır.neden bilmem ama gün boyu ne kadar içersen iç, gece uyanıp içtiğin sigara kadar canına okumuyor.
mehmet nuhoğludur. sonra da uanmadan şikayet eder hanımının önünde brutal vokalle. bilmiyorum yani, insan uyudumu uyanmamalı arkadaş. sağlam uyumalı.
ebediyen uyumasına az kalmış insan.
Millet çişe kalkar, bu insan sigara içmeye.

Evet benimdir hiç üşenmem sabaha karşı kalkar sigaramı içer geri yatarım.

Olm sizde yatın uyuyun deli misiniz sabahın 5:30unda sözlükte geziyorsunuz.
Hiç denemedimdir daha sonra da kusmak için kahvaltıya gitmesi muhtemeldir direk kahvaltıya gitse bence daha yakın hatta kahvaltıya youtubedan izleyeceği patlıcan salatasını yapsın bir paket sigaranın ýarı fiyatı ve yeteri kadar baharatla lezzetli de.