bugün

ağzımda sigara varken babama yakalanmıştım da vallahi arkadaşın demiştim. hala gülerim hangi kafayla o cümleyi kurduğum aklıma geldikçe.
Kyk yurdunda odada müdüre yakalandım daha ne diyim.
(bkz: sigara cezası yemek)
Uff en az askerlik anıları kadar sıkıcı olan anılardir.
Lisede bir tuvalet kabini içinde dört kişi.

Müdür kapıyı açtı üstümüzde sigara bulamadı ama sıkıyosa içmedik deyin dört kişi napıyodunuz lan burda ailenizi arayayım mı demiş ve bize beyaz bayrağı çektirmiştir. Helal ersin hoca.
Velisi okula gelmiş, kendisi dışarıda sigara içen bir arkadaşım vardı, neyse dışarda bekliyoruz biz. Sonra babası ve müdür yardımcısı sohbet ederek dışarı çıkmışlardı.
Arkadaş sigarayı atacak zaman bile bulamıştı, ağzına atmıştı sigarayı. Yuymak zorunda kalmıştı.
Yazık, ne olacak sanki. Çocuk dilini kaybetti. *
Lise 2 olmalı. ilkkk defa sigara deniyorum. Sınıfın sessiz zeki ve çalışkan ama esprili çocuğuyum. Hocalar beni hep saygılı kişiliğimle bilmiştir. Bir öğlen arası arkadaştan sigara aldım ilk denemem. Tam çekerken sınıf danışman öğretmenimiz ahmet hoca köşede belirdi. Atmaya fırsat yok tabi elimi cebime attım sigarayı da Avucumda muhafaza ediyorum. Elime değdikçe yanıyor elim. Hoca geçti ve çıkarttım ama çok fena yandı canım.

Son sınıf iken bir gün konferans salonunda hoca bir konu üzerine konuşurken saygıdan bahsediyordu. Aslında bir öğrencinin sigarayı avucunun içinde tutup bazen eli cebine atıp o sigara ile riske girmesi bile size saygı duyduğunu gösterir, demişti. Sanırım orda saygılı çocuk yine bendim.
güldüren anılardır.
lisede öğle arası okulun dibindeki pasajda arkadaşımla sigara içiyordum. bir anda amcam dibimde belirdi samanyolu dizisindeyiz sanki, geldiğini göremedim. hemen yere attım o elindeki ne dedi, bir şey diyemedim. arkadaşım abi benim o dedi. amcam iki sigarayı aynı anda mı içiyorsun lafını söyleyince arkadaşla göz göze geldik. sonra arkasını dönüp gitti. nasıl götü tutuşuyor insanın nasıl.
anneme yakalandım. en son, bunu elime kim koydu diye bağırıyordum.

not:yemedi.
Yil 2003 ergenligi iliklerime kadar yasiyorum deri mont var üstümde aksam 22:30 civari eve girdim montu çikardim salliyom pat halinin üstüne kirmizi lm paketi düstü o an zaman durdu ev ahalisi herkes paket ile kesi$iyor ben morardim babam o ne amk dedi ben hebele hübele yaptim.
güncel Önemli Başlıklar