bugün

Bir sevgilim olsun istesem ya da bir kızı mutlu ederek mutlu olan bir erkek olarak etrafta sigara içmeyen kız var mı diye baksam hüsranlara uğruyorum.

Gittiğim bütün restoran, kafe, barlarda ilk baktığım kızların eli oluyor. YüZük kontrolünden sonra en dikkat ettiğim şey bu kızların sigara içip içmedikleri oluyor. Ama arkadaş şu son 5 yılda bütün kızlar sigara bağımlısı olmuşlar adeta. Özentilikle başladıkları sigarayı sosyal medyada da gözümüze sokuyorlar. Kızım tiksinç bir şey. Neden bu kadar reklamını yapıyosun. Gerçek kadın olduğunu mu düşünüyorsun sigara içerek. Ne ediyorsanız kendinize ediyorsunuz ama sigara içmeyen erkeklerle şansınızı kaybediyorsunuz. Benden söylemesi.
sigara içen kızlarla ile içmeyenlerin arasında büyük farklar oluştuğu için olabilir mi ? Misal ben sigara içen bir erkeğim ama gözlemleme yeteneğim var.

Sigara içmeyen kızlar prensip sahibidir. Bu özenti sosyal ortama bile rest çekmişken bunu nasıl elde etmeyi planlıyorsun ? Tabi elde ettiğim kızların "hepsi sigara içiyor yahuuu" dersen bu da gayet normal fazla sınırları yoktur. fazla çaba gerektirmez artık nasıl kibar şekilde anlatacağım diye düşünüyorum. Bilmem anlatabildim mi ?
Pek de dogru olmayan onerme. En azindan benim icin sigara icmeyen kiz/erkek bulmak cok zor olmuyor.
Herkesin ne şahane ortamları varmış öyle. Yeşilay mübarek. Ulan hepiniz ordaydınız be!
sigara içmeyen kız aramak. bir kızı bulunca onu sevgili yapmak. bu şerefe ne ara layık oldunuz? bu bir sendrom falan mı acaba? yani kafanıza göre öyle takılıyorsunuz ve birini "siz seçiyorsunuz."

ebru gündeş'i fazla dinlemekten oluyor galiba. kadın baştan sona zarar. bakalım sigara içmeyen seni seçiyor mu?
Var da hep içenler dikkat çektiği için farketmiyosunuz.
Kız bulamanın imkansız hale gelmesi.
Varmış işte burda oltayı doğru yere atmışsın hadi rast gele.
ilerde içmemek moda olsun da görün siz. Bu arada icmiyorum.
Aman banane içsin içmesin bana giren çıkan yok sen de fazla şeyapma.
Yanlış yerde arıyor olabilir yazarımız.
Ben de sigara içmiyorum, birçok kız arkadaşım da içmiyor. içmeyen kız çok ilginc bir şey değil yani.
içeni bulun sonra bıraktırın. benim eşim kendi bıraktı gerçi. ha bunun da dezavantajı size de bıraktırmak isteyecek.
sigara içmeyen kız olarak katıldığım başlıktır.