bugün

an ıtıbarıyle trt okulda konuk olan kocaelı ünıversıtesı rektörüdür.
kendisinin yeni açmış olduğu orijinal twitter hesabıdır https://twitter.com/komsuoglusezer
okulumun rektörü olan şahıs. diğer fakülteleri bilemiyorum ama ben iibf'ye bir katkısını ne gördüm, ne de duydum.
kocaeli üniversitesine zerre kadar katkı yapamamış rektör'ümsü...
tekrar kocaeli üniversitesi rektörü seçilmiştir.
kocaeli üniversitesinde hanedanlık kurmaya çalışan, türbana karşı ekstra duyarlı rektördür. o kadar duyarlıdır ki yeniden rektör olabilmek için bugün türbanlıların kampüse hatta derse rahatça girebilmelerini sağlamıştır. hayır çok sevdiğiniz YÖK'ün kararına göre tutanak tutulması gerekirken hiçbir öğretim görevlisi muhtemelen kendisinin korkusundan cesaret edememiştir. kendisi de hem resmi gazetedeki imzasıyla hem de bu son gelişmelere ortam sağlayarak yakındaki seçimlerde yerini sağlama almıştır. hadi iyisiniz alırsınız yine rektörlüğü atama ile.

edit: yapılan oylamada 773'ün oyun 475'ini almıştır. atama sırası beklemektedir.
kocaeli üniversitesi' ndeki görevinin sona ermesine sayılı günler kala yeniden aday olduğunu açıklayan rektör.
çabası ve azmine hayran kaldığım, akademik alanda örnek alınası kadın.
baki komsuoğlunun eşidir. kocaeli üniversitesi'nin rektörlüğünü yapmaktadır.
bünyesindeki araştırma görevlisi doktora öğrencisi personelini toplayıp, yeni YÖK kararlarını açıklama bahanesi ile hocalık egosunu tatmin etmiş ve söz hakkı verdiği kişilerle dalga geçmiş kişilik...
kocaeli üniversitesi rektörlüğünü kocasından devralıp, kurumsal yönetimde dahi aristokrasi diyebileceğimiz bir kavramın varlığını ortaya koymuştur.
acaba kocası o görevde bulunmamış olsaydı kendisi o göreve gelebilecek miydi?
Üniversiteyi hanedanlıga çeviren kişi...
karadeniz teknik üniversitesi'nden kavulup, kocaeli üniversitesi'ne geçen bir çok sorunlu hocanın kimin sayesinde alındığını anlamamıza yarayan kişi..
Kocaeli üniversitesi Rektörüdür. Trazbonludur.

Eşi Prof.dr. baki komsuoğlu yakın zamanda vefat etmiştir.

edit: Trabzonspor kulüp başkanı sadri şener'in kardeşidir.
resmi gazetede yayınlanmadan türbana özgürlük verecek kadar duyarlı(!) rektör.
kocaeli üniversitesinin yeni rektörüdür. görevi eşi baki komsuoğlundan devralmıştır.