bugün

Suudi Arabistan'da din adamlarının "şeytani ve allah düşmanı Türk dizilerini izlemeyin" fetvasının ardından uydu antenleri kırılmaya başlandı. ulan allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın ne denebilir ki? allah bunları nadasa bırakmış.
pirinç tanesi kadar çok müslüman varken ve pirinç tarlası kadar az yahudi varken... adamların bizden neden kat be kat üstün olduklarını gösteren bir hadise daha.
kastedilen bez bebek ise şeytani ve allah düşmanı sıfatlarının yanına pispisbok sıfatını da bonus olarak ekleyip desteklediğim fetvadır.

bir de, o kırılacak antenleri ucuza kapatıp türkiye'ye falan getirmenin bir yolu var mı acep?*
yanına insanı gerizekalı yapan/yerine koyan sıfatı da eklenirse destekleyecegim fetva. malum bezbebek ve onun gibiler..
melekli ve allah dostu suudi arabistan dizilerini merak ettim şimdi.
herkes çanağını çevirsin.
hepten dizi izlemeyi yasaklasalar daha kolay olucak bence.

bu fetfaya katılmamak elde değil.
bakınız hangi türk dizisinde namaz kılan genç gördünüz.
yeşil çama bakınız bütün dindar karakterler kötü cani gaddar imajı vardır.
bu türk medyası ne kadar "Allahssız"sa, onların yaptıkları dizilerde anca o kadardır.
ailecek tv izlemeyi işkence haline getiren dizileri yasaklamak için arap müftüsü olmaya gerek yok.
böyle diziler vardı da ben mi kaçırdım? dediğim söz öbeğidir. hayır, hiç de denk gelmedim. *
pentagram'dan geliyor:

(bkz: şeytan bunun neresinde)

allah dostu dizilerimiz yoksa bile şarkılarımız var. beyni yıkanmış yobaz araplar için geliyor o da:

(bkz: allah belanı versin)*
allah düşmanımı, değilmi bilinmez ama ortada bir kalitesizliğin olduğu kesin. sebeplerimiz farklı olsada ortak bir uzlaşı alanımız var.

(bkz: dizi çöplüğü)
sıkı durun, geliyor...

tanım : gümüş adlı dizide, bayanların başının açık olması ve romantik sahneleri bol olması bu kişilerce hoş karşılanmamıştır. ama arap bayanlar, dizinin romantizminin etkisinde kalıp bu ülkelerde "nur" adıyla yayınlanan diziye reyting rekorları kırdırmaktadır.

"güya biz arap ülkesiyiz, islam'ı yanlış yorumlamanın bin türlüsü bizde.. ama gümüş, en sevilen dizi.. bu ne perhiz, bu ne el-hacı fiş fiş?

yahu, hem kimdir bu kivanç, karilarin aklini başindan aldi?"

http://www.ntvmsnbc.com/news/454180.asp
güncel Önemli Başlıklar