bugün

nefret kötüdür. bünyede tutmamak lazım. sen sevmiyorsun diye neden ölcekmiş. yaşasın ama uzak olsun.
niye ben çekeyim amk bu ülkenin çilesini, o da çeksin hatta daha çok çeksin diye uzun ömür diliyorum ben.
istediğimiz hicbir sey olmuyor zaten sıkıntı yok.
Dünyayı iyilik ayakta tutacak dediğimdir.
Ölse umursamayacağım çok insan var buna kendimde dahilim.

Bencilce bir şey tabi birisinin ölmesini istemek ama haklılık payı neden içermesin?
Onu öldürme planları yaparsın sonra değmez der vaz geçersin. Sonu hapistir çünkü. Ne zaman ki hayatından vaz geçer bir insan o zaman sevmediklerini öldürür.
Hayır hayır yaşasınlar. Tek dileğim tüm kötüler şu berbat yaşamı benden daha çok tatsın, benden daha uzun yaşasın. Yaşamak, çoğu zaman ölümden de ağır.
Tüm terör örgütü mensubu ve sempatizanı pislikler için dilediğim şey. Ama ölümleri asla kolay olmasın. Acı içinde inleyerek ölsünler.

Bu çocuk ve hayvan istismarcıları ile tacizci ve tecavüzcüler için de geçerli.
Ölmesini istemem ama içimden ölse üzülmem diye geçirdiğim insanlar var. Niye durduk yere ölümlerini düşünüyorum ki belki de istiyorum ama kendime itiraf edemiyorumdur.

Sırf kıskançlıktan insanları birbirine düşüren, gücünü yettigi herkesi ezmeye çalışan insanlar için düşünüyorum bazen.
Etrafındakiler de Senin uzun yaşaman için ölüp bitmiyorlardır hiç merak etme?!..

"ölenler olmasaydı yaşayanlar günlerini gün edecek motivasyona asla sahip olamazlardı..." .

- Vaftiizci yahya -

(bkz: kimse kimsenin skinde değildir)

(bkz: Hiç kimse vazgeçilmez değildir)