bugün

maalesef böyle hisseden o kadar çok kız var ki.
ay ben nerden seviştim şimdi beni kullandı bu çocuk vs vs.
sevişme gibi dünyanın en güzel zevklerinden birini beni kullandı şeklinde yorumlamak ancak bizim türk kızlarına mahsus bir özelliktir.
kimsenin kimseyi kuullandığı yoktur, velevki var diyelim sen de onu kullandın , bu kadar net .
partnerin performansından memnun kalmayan hatun kişisidir.önümüzdeki maçlara bakıcaz sloganıyla kendini umutlandırır.
performans pişmanlık alakasından olabilir.
sana vereceğime yoldan gecen adama vereydim durumu. demekki hayal kırıklıgı yaşamış.
Veren ama sonrasında gerilen hatun kişidir . Beni yanlış anlama tripleride sizi sizden alır .

Edit : Bir sene sonra yine yaşayıp aklıma gelmişken bir daha ileştireyim dediğim hadise. Gerçekten gerizekalı durumuna düşüyorsunuz kızlar yapmayın. Bana ben kaşarım bundan da haz alıyorum de canımı gadasını yediğim.
teşbihte hata olmaz, eşşek bile aynı çukura 1 kez düşer diye bi laf vardır amerika'da.

her seviştikten sonra ağlayan bu kadınların gözyaşlarına sebep, üzerinde gidip gelmekte olan tipin, birkaç ay sonra kıçına tekmeyi basacağı gerçeğini eşşekler gibi biliyor oluşudur. fakat seks denen olay bir kez damarlarına zerkedilmiş olduğundan, gözyaşları kurumadan bir başka erkeğin altında devam eder ağlamasına.

artık akıllanması ve zararın neresinden dönülürse kardır atasözünü hatırlaması gereken kadındır.
pişmanlığı hak eden modeldir. biz burda sabredelim sen git seviş keyfını al sonra pişman ol tabıkı.
türk sinemasının var ettiği modellerdir .

yeşilçam da her sevişmeden sonra ben kirlendim artık diye ağlayan kadınlar yüzünden olması muhtemeldir , siz de her esas oğlan gibi anlından öpün ve tanrı huzurunda karımsın artık gibi bir cümle kurun olay tatlıya bağlansın .
türk erkeğinin, 31 sonrası pişmanlığıyla eşdeğerdir. türk erkeği 31 çektikten sonra pişman olur fakat pişmanlık tribini atacak kimseyi bulamaz etrafında* ancak türk kızı seviştikten sonra öyle bi pişmanlık tribi atar ki ne yapacağını şaşırırsın. yanaşsan olmaz, uzak dursan o kriz daha da büyür. (bkz: iki ucu boklu değnek)
pişmalık geçicidir, 5 dk sora tekrar kaşınmaya başlar.
(bkz: ölçü farklılıklarını ilgililere bildiriniz)
tamamen baskıdandır. çünkü kendisine öyle hissettiren,öyle hissetmesini mecbur kılan bir düzen vardır. sevdiği adamla bile birlikte olamaz. sevdiği insana sevgisini göstermek yerine içinde saklamayı tercih eder. bunların dışına çıktığında nedenini bilemediği bir pişmanlık yaşar. bu pişmanlıktan çok emin olamamaktır. kafasında kuşkular ve soru işaretleri vardır. kendisini güvende hissetmekte zorlanır. yanlış bir şey yaptığını düşünür. ancak neden yanlış olduğunu bile bilmez.
seviştikten sonra pişmanlığı değildir o herifin onu bırakıp gideceğinin verdiği tedirginliktir, yoksa hayatına sonsuza dek hayatına girecek olan adamla sevişmekten niye pişman olsun ki.
orgazm olduktan sonra yaşanan pişmanlıkla aynıdır. sebepleri aynıdır.
güncel Önemli Başlıklar