bugün

3. dünyada yapılandır. kadın zevk almasın, bu uğurda ona buna vermesin diye bızırı kesilir. bızırsız kalır. yaaa...
ne yazık ki gerçek bir olaydır. ülkemizde de bazı doğu illerinde yapılmaktadır ne yazık ki bazı geri kalmış ülkelerin hemen her bölgesinde de görülmektedir. cinsel istek ve zevk duyup kızlarımız onunla bununla olmasın diye yaptırıyorlar ve bu sünnet esnasında ölen birçok kızımız var ne yazık ki. sünnet nasıl olur kızda diyorsanız kızlarda cinsel zevki sağlayan bızır denilen şeyi kesip alarak oluyor. ve bunu hiçbir sağlıkçı yapmaz tabi, kendini bilmez kasap olarak adlandırabileceğim kişiler tarafından yapılıyor. dünyada ve ülkemizde hala böyle çağ dışı bir olayın gerçekleştiğini bilmek çok acı. ne zaman tam anlamıyla kızlarada insan gözüyle bakılacak çok merak ediyorum.
(bkz: çöl çiçeği)
(bkz: waris dirie)
not: ülkemizde kadın sünneti yoktur. ben hiç duymadım nerden çıkarıyorsunuz anlamıyorum?

edit:her haltı da eksileyin aferin.
sevişmekten zevk alan adamı hadım etmekten farkı olmayan durum.
en doğrusudur. türkiye'de de uygulanması gerekendir.
ne o öyle "fuck me fuck me" diye bağıran türk kızları. kes gitsin amk.
yazıktır, günahtır. kadını hayvanlaştırmaktan, sadece erkeğin zevk duyduğu bir eşya haline getirmekten başka bir şey değildir. kadının temeli olan kadınsallığını koparıp almaktır. insancıl olmakta fayda var yahu.
oturmamış bir ifadedir zira kadın sünneti sadece adet olunageldiği kültürlerde yapılan bir uygulamadır ve istisnasız bunun yapılma zamanı kadının henüz sevişmemiş olduğu hatta muhtemelen nasıl sevişileceğini bilmediği zamanlara denk gelmektedir.
türkiye sınırları içinde yapılmadığı söylenen ancak kuzey ırak gibi bölgelerde yaygın olarak rastlanılan durumdur.

detaylı bilgi için,
görsel
milyarlarca erkeğin peşinden koştuğu şeyi kesip atmaktır.
ondan sonra bayanlar niye seksi sevmiyor diye neşet baba'dan kendim ettim kendim buldum türküsünü yanık yanık söylemek farzdır.

bu arada analım rahmetliyi http://www. youtube. com/watch?v=9uU0dIsgUR0

edit: bu entriyi eksileyen adam kör oldu
sünnet değildir. sünnet adı verilmesi tamamiyle olaya din kılıfı uydurulması çabasıdır. erkek sünnetindeki alınan deriyle klitoridektomi işleminde yapılanı aynı tutmak cahillik, canavarlık ve suça ortaklıktır. ayrıca kadınlara değil henüz çocuk yaştayken yapılan işlemdir. çoğunluğu daha regl olmamış kızlardır.

http://www.guardian.co.uk...sion-children-british-law

not:link rahatsız edici görüntüler içerebilir rahatsız olmanız hala sağ duyu, mantık ve insanlık sahibi olduğunuzun göstergesidir. bu canavarlığı sürdürenlerin ve bunu onaylayanların aksine.