bugün

hayattaki tek gerçek zevkin tadına bakamadan göçüp giden kızdır. gerek ailevi gerek sosyal baskılar yüzünden zarınıda alıp gitmiştir.

(bkz: allah rahmet eylesin)
(bkz: açılmadan iade)
çok sert bir sevişme sonrası ölen kızdır. yoksa nası ölür yav biri sevişmeden dolayı.
sevişmeden ölen erkekten hiçbir farkı yoktur..bence sayıları artacak sevişmeden ölenlerin..çünkü bireysel bir dünyaya gidiyoruz, her şey sanal ve ben merkezli.. sevgiler aşklar cinsellik vs vs hepsi...
acilmadan iade.
o güzelim zevkten mahrum kalarak hakkın rahmetine kavuşan kızdır.
kısmet değilmiş denilir.
ziyan olmuştur.
seneye daha iyi hazırlanıp gelmesi gereken kızdır.
milli zarar olmakla beraber her erkeğe tüh dedirten kızdır.
çok şey kaçırmış kızdır.
akıllara temel fıkrasını getirir, "temel kızı fadime açılmadan iade".
"orda huriler var" şeklinde teselli edilecek kızdır.
sevilmek nasip olmayan kızdır. kısmet. lakin çok şey kaçırmıştır.
açılmadan iade olmuş.
hayatını tam yaşayamamış, eksik kızdır.
neyse, ölenle ölünmüyor nefes alanlar bizimdir.
-o kadar dedim ayşegule ben doldurmazsam toprak dolduracak diye
-al işte ...
ölüsünü getirin soğumadıysa bi güzellik yaparım diyeceğim kızdır.
işte bu ne demeli. din, savaş, çirkin güzel, kel, zenci, alevi, kürt, türk, macır, kültür, yöre, töre, kominist, tesettür, kızlık zarı. gibi insanların manifestolarından illa birinden etkilenen kızın doğal sonucu. şu yasak meyva geliyor aklıma yesene kızım onu ya adem'inle...
yarin olursem eger evet o kiz benim.

Edit: subjektif sacmaligi yuzunden birazdan silinir heralde.
sözlükte aranıp duran bakire kız.
Üzülme 6 milyar insan var, bunların 3 milyar erkek yarın öbür gün bunlar ölecek bunların bir kısmı cennete gidecek orda bitirirsin işi diye teselli edilmesi gereken kız.

Onları beğenmezsen devamı var boyuna diye de not düşülmeli.
çok şey kaçırmış kızdır.
sevişmek bana saçma gelir. karşındaki cinste seçici olmalısın. sevgi konusu ayrı tabi. o yaptığın şey senin tüm değerlerini bir anlık hiçe sayman demek. o yüzden hiçe saymana değecek birini bulamadıysan sevişmeden ölmenin bir mahzuru yok. bir şey kaybetmezsin.
ölüsü sikilmelidir.