bugün

uzun süre evli yaşayan çiftlerin büyük sorunu.
erkeğin ön sevişmeyi sevmemesi halidir.
çözümü çok basit olan sorun: "biraz da arkadaşına ver, o oynasın. canın isteyince geri alırsın..." *
kimi zaman olur böyle. ya hatun cilvesizdir, ya sen artık monotona bağlayan ilişkiden sıkılmaya başlamışsındır. sonucunda erken boşalma görülebilir. zevk almıyorum ki aq. bir an önce bitse de gitsem diyorum.
(bkz: hatundan gelen pis koku)
partnerinden zevk alamayanlarin icine dustugu durum.
yoktur, tatminsizlik ve hatun kişiyi tatmin edememe vardır. sıkılan açsın kitap okusun.
+kalk hanım canım sıkıldı hadi bi sevişelim.
-tamam bey, sofrayı kaldırayım çocuğu da uyutayım geliyorum.

yukardaki diyalogdaki gibi olursa elbette sıkılır insan. genel mana da tekrarlanan birbirinin aynı olan şeyler insanı sıkar zaten. o yüzden daha önce de değindiğim üzere, plansız ani gelişen bir evişme tertip edin. hatun böyle gezinirken kalkın hemen yumulun. ''noluyor lan'' demeye kalmadan sevgi sözcüklerini fısıldayın kulağına, yüzüne gülün. tabi hatunun tarzı da önemli. ''vay efendim salonda sevişilir mi yatak odasına gidelim usturuplucana sevişelim'' derse o karıdan bi sik olmaz. sana ayak uyduruyor hoşlanıyorsa dadından yenmez. ondan sonra başlasın geleneksel duvardan duvara şenlikleri. az fantezi dünyanızı geliştirin hacılar.