bugün

trt'de çalışma potansiyeline sahip olan bayandır.
bir kadın, sevişirken, "lütfen bunu sürdür" cümlesini bağırarak kurabiliyorsa, hemen üstünden kalkın ve son hızla kaçın..
android mi lan o?
hoşlandığı durumun bitmesini istemeyen bayandır.
aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayandır.

daha önceki entrylerimizde bugünün türkiyesindeki önemli realitelerden biri olan manitacılık müessesesini irdelemiştik. neydi bu manitacılık ne değildi? içinde iltifat vardı, sarılma vardı, meme vardı. başlıkta bir manitacılık söz konusu olduğunu ben göğüs hastalıkları uzmanıyla bilem tartışmam ve elde var 1.

seks etmek, her türlü formonun coştuğu, kalbin küt küt attığı, solukların hızlı alınıp verildiği cinsel bir aktivite. ben bugün seks eden bir hanım kızı eleştirsem bana "olm aslan bilem sevişiyor lan" demez mi biri? der. o halde topluma doğru örnek olmam lazım diyerek seks edenleri eleştirmem, eleştirilmesine de müsaade etmem, e-de-mem!

orgazm ise, hanım kızlarımız açısından bu topraklarda çok zor bulunan tabiri tecahül-ü arif ise 4 yapraklı yonca kibim bir şey. öyle hanım kızlarımız oluyor ki 20 yıllık bir evliliğin kasvetini taşıyor üzerinde ama bir soruyorsun "abla hiç geldin mi ihihih?" diye ve manidar, bir o kadar kederli bir yanıt alıyorsun, "nerde be gülllüüüüm. bir kere bilem tatmadım!". o halde "gelmek" isteyen, dizlerinin bağının çözülmesini, gözlerinin kararmasını isteyen bir bayanı dışlamamız, onu kuytularda hunharca eleştirmemiz, ancak nevrotik olan ve empati yoksunu gencoların imza atabileceği bir icraat.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayandır! sürdür ne amına koyim! kıytırık holivut filminin, dandik türkçe dublajı mı bu? sen "evet osman aynen böyle tokmakla! devam et osman. erkeğimsin. tokmak tokmaaak!" de bakalım o osman senin amına koyup patoz ediyor mu etmiyor mu? sen 7/24 kahvede okey oynayan ve adı osman olan bir adama lütfen bunu sürdür dersen adamın beyni ambale olur 3 ay seksten, yemeden içmeden kesilir yeminle. hanım kızzz! hanım kızz!