bugün

lise 1'e giden sözlük pıtırcıklarını küçümsemeye devam ettiği sürece kısmeti açılmayacak yazardır.
meğerse yıllarca kısmeti lise 1liler yüzünden bağlı kalmış yazar.

gel de sevme şunları.
ihl onunde gormusler. kiz bekliyormus.
bildiğin şeyh. şıh!

yükseklik korkusundan uçamayan penguen aslında. müritleri uçuruyormuş bunu.

o değil de şu aslında: kokmuş çorabını jipinin dikiz aynasına asan bağlıları var.
evlenemediği için agresifleşen yazar.
bir kaç doğruyu üst üste yazınca çaylak yapılan yazar. bakalım ne zaman döner.
daha demincek mesajlaşıyorduk guzel guzel ne oldu da hemen çaylak oldu. denilesi
on numara soz sanatı.
on besinci nicki de gitmis. yazik lan. oysa tek derdi mesud bir yuva kurmakti.
çaylaklığı halen süren yazar. unutmadık unutmayacağız . *
an itibariyle hala çaylak olan yazardır.

ama, sanki... yani sizce de... gariplik mi, yok canım haşaa, solcu dediğin hep çaylak olur zaten.

ahh solcu dedim, sıçtık.
elin adamı zamanı uzatmaya çalışır, biz ise tüketmeye çalışırız diye bir entrysinde kelam eden zaman tüketmektense zamanı uzatmaya çalışan yazar.
gene geldi şapka rep rep...
"Sana iç acıtan kelimeler getireceğim... çivisi çıkmış bir dünyayı kahreden kelimeler...
kelimeler ki, bazıları tüyden bazısı demir... seni çünkü dik tutacak bilirim, çekicin ve divitin tutulduğu yerden parlayan dizeler..." ben zekiyim insanlar zeki olmadığımı kanıtlamak peşindeler "düşüncesi" ile yaşamaktansa, düşünceyi "icraata" dönüştürmesini önerdiğim yazar...
söz sanatlarını seven yazar. sevi yordun beni çok derken bile düşünmenize neden olan şahsiyet. takdir ediyoruz.
"sana durlanmış kelimeler getireceğim
pörsümüş bir dünyayı kahreden kelimeler
kelimeler, bazıları tüyden bazısı demir
seni çünkü dik tutacak bilirim
kabzenin, çekicin ve divitin
tutulduğu yerden parlayan şiir"

şiirini seven çocuk. yıkılmasın sakın.

online iletisinde şöyle yazıyor: "sadece ben zekiyim hepiniz salaksınız"
turnusol kağıdı mübarek.

örneğin kendisine bir mesaj geliyor: abuzittin'in zittinini çektin mi?
"efendim" diyorum. "hani zekisin ya anlarsın" cevabını alıyorum.

şirket defterlerini kurcaladım tam 1312 adet "hani zekisin ya anlarsın" tarzında mesaj almışım.
nasıl bir ince dokunduruştur, nasıl beni kendime getiriştir anlatamam.
"hani zekisin ya anlarsın" cümlesini duyar duymaz; allah'ım ben nasıl bir hata yaptım diyorum, tövbe istiğfar ediyorum.

görüldüğü üzere zekasıyla problemi olan ben değilim.
hani fıkrada diyor ya "beni tanıdılar siz kaçın" o hesap.
biri arkamdan salak diye bağırsa ben dönüp bakmam. siz de bakmayın.
ironiyi mantıdan çok sever. ama aramızda mantı manyakları var.
ankara ya gelişini şerefine zirve düzenlediğim sözlük yazarı.
yazsa da okusak yazarı.

edit: size ne kardeşim ben okuyorum adamı alla alla.
bugün 29 nisan 2009 diyarbakır terör saldırısı düzenlendi pkklılar tarafından. bomba ve mayınlarla hem de. temiz iş, 9 tane asker şehit oldu. şehit oldu derken öldüler yani, hayatları sonlandı, hakkın rahmetine kavuştular, bedenleri paramparça oldu, vücut fonksiyonları sona erdi, ruhları bedenlerinden ayrıldı............... öldüler işte.

aynı şekilde hakkari' de de yine 1 askerimiz şehit.

başlık sahibi sayın yazar arkadaş ise seferberlik ilan edilse orduya katılacak yazarlar başlığındaki entrylerinden (#5120234, #5120215, #5120147) anlaşılacağı üzere gayet neşeli.

bu neşesinin nereden kaynaklandığını merak ediyoruz eğer formata aykırı değilse!
sorularıyla terörden nemalananları rahatsız eden dostum.
üzüntüsünü anket yaparak dışa vurmadığı için kaka yazardır.

elli kere demiştir ki, belki de elli bir, bu ucuzluğu bırakın.

şehit verdiğimizde "kimler askere benle geliyor söylesin bakalım yiğitler" kıvamında sahtekarlıklar yapmayı erkekliğine yediremez.

ha sen şimdi "bak bak gördün mü ben de gelirim diyemiyor" gibi savlarla kendisini terörist de ilan edersin formata aykırı değilse.
klavye başından atıp tutmayan, vatan haini'dir. oysa ki günümüzde 'seferberlik olsun ilk ben gidicem aq' diyen insan profili daha makbuldür.

(bkz: bu sefer güldürmedi)
okuz virusu konusunda uzman doktor. bu ara hastaları çoğalmış diye duydum Allah kolaylık versin.
(bkz: top yan ağlarda ben ağlamaz mıyım)