bugün

hic sevgilim olmadi her zaman kactim herkesten, ya dedim beni anlamazsa ya beni onu sevdigim gibi sevmezse ya dedim nankor olursa. iste bu ya lar beni sevmeye ve sevilmeye ac birakti. bunun sorumlusu tabiki duygusuz, sevgi nedir bilmez, sirf laf olsun, ortalikta yalniz gezmiyim diye dolasan mahlukatlar. bu mahlukarin bende yarattigi on yargiyi tahmin edemezsiniz. türk kizlarini hep bir sevgi torpuleyen canavar olarak gordum ve bunun sonucunda yalniz kaldim. benle ayni duygulari yasayan erkek ya da kadinlar olduguna inaniyorum.

yahu sizden pek birsey istemiyorum sadece biraz özen gosterin.
(bkz: biri sevsin la şunu)
tipsizim demek yerine kızlardan kaçtım, off aşk arıyorum,gerçek sevgi nerede geyiği çevirmiyorlar mı, ben de buna hasta oluyorum işte.
tipsiz olmanın kızlardan kaçma sebebi olmaması gerekiyor. tipe bakan kız sonunda döşü kıllı bi erkeğin kalın kolları arasında kalıyor.
Dün istemsizce söylediğim "sarılmaya çok ihtiyacım varmış." cümlesine birebir karşılık gelen cümle.
uzay caginda bile yasasan marsta da yasasan bazi kafalar hic degismicek. ne yaparsan yap. kimi insan vardir sevgiyle, dostlukla beslenir. kimi insan vardir(malum entry) cahillikle, sarlatanlikla beslenir. iste bunlar hep dogmatik dusuncenin getirileri. bilincsiz anne-baba cahil evlat.
Zaman zaman yaşanan duygu.

(bkz: biri sevsin la şunu)
hangimizin yok ki be kardeş yazarıdır.
Sözlük de durur mu yapıştırmış cevabı:

"Sen de kimsin?"
"Herkesin ihtiyacı var"
En yakın arkadaşım bir piç çıktı okulunu değiştirdi ve bidaha aramadı. Sevgilim başka bi kızı seviyomuş.Arkadaş kalalım dedikten sonra Kıza nasıl açılmalıyım diye sordu.Bozuntuya vermedim defolun gidin lan dedim ama Esas bana sevgi lazım. aslında sevgi değilde dürüstlük.
Gösterelim anam repliğini akıllara getirendir.
Sevgi sözlükte degil kalplerde aranır.