bugün

arkadaşlarına sımsıkı bağlı, onlar için fedarlıktan kaçınmayacak yüksek meziyet sahibi insanların şahane eylemi.
ancak bu başlığı açacak kadar midesiz birinin yapacağı eylemdir. * *
ola ki başlık başa kalır; görsel
(bkz: godoş)
(bkz: deyyus)
(bkz: pezevenk)
bu fanteziyi tahayyül edebilen bir insandan değil sevgilisi, annesi, bacısı bile uzak durmalıdır.
(bkz: el sikiyle gerdeğe girmek)

ne şekilde gerçekleştiğine akıl sır ermeyecek olay. belki, sevdiğin kişiyle seks yapamazsın klişesinden doğmuştur.

- kanka ben benim kızı çok seviyorum, sevincede seks olmuyo işte ama kız iyice kızıştı.
+ ayıpsın kanka biz ne güne duruyoruz.
- harbi yaparmısın lan
+ yaparım kanka senin canın sağolsun

iğrenç bir psikolojik rahatsızlık adı olarak tarihe geçti bu başlık.
şişme bebeği sevgilisi sanan kişi eylemi.
- kanka be ellerim dolu yengeni bi pompalayıversene, sönmüş yine amk.
"kanka için çiğ tavuk bile yenir" yenir yenir de kız arkadaşında yedirilir mi be mübarek?
sevgilisini s.ken adama kanka diyen saftiriğin yapacağı eylemdir.
nadiren rastlanan değişik bir fantezi biçimi.
(bkz: donan arkadaşınız karınızla sevişsin mi)
(bkz: keşke ölsen)*
(bkz: alın şunu gözümün önünden).
(bkz: tövbeler olsun estağfurullah)

bak ben bile bunu diyorum, sen düşün.
Kanka gerçekten kanka olunca arkanı rahatça dönebildiğin, senin için büyük kavgalara girmiş defalarca dövüşmüş bir yiğit olunca canı sağolsun deyip sakınca görülmeyen paylaşımdır. Nolucak lan az rahat olun olur böyle şeyler.
2011 de birisi sevgilsini kankasına pompalatmış, yıl olmuş 2015 sözlükteki bir godoş ben de yaparım diye zevke gelmiş. hatta daha ileriye giderek zikilmek icin arkamı dönerim, falan filan diye saçmalamış. izmirli yarağı yemek isteyen bir başkası da ordan sazan olmuş. bu tür başlık açanlara entry girenlere şunu demek isterim, sizin bacınızı enişteniz peşkeş çekse yine de mutlu olurmusunuz.
kankasının cinsel hayatını düşünen, kankam dediği kişiye değer veren adam davranışı.

bencil piçler bilemez bu duyguyu.
Böyle gavatlık görmedim sayın seyirciler.
pompalatma terimi her ne kadar hoş olmasa da güzel bir durum olabilir.

(bkz: uludağ sözlük x swinger kulübü)
(bkz: yavşaksın yaparsın)