bugün

sevgilinin çekip gitmesi halinde kişide bir yarısını kaybediyormuş hissi yaratması muhtemel durum.
(bkz: Sevgilinin hayatının merkezine koyması)
kıymet bilmeyen sevgiliyse hayatınıza koymasıyla sonuçlanır, aman dikkat.
kaybetmeye sebep olacak, tehlikeli ve yasak olması gereken davranış şeklidir. yapmamak gerekir.
fark etmeden arkadaşlarınızı kaybetmenize yol açacak olaydır.
yapılacak en büyük hatalardan biridir. en büyük bedel hayatınız olur, en az olarak da uzun bir acı süreci yaşarsınız.
gerçekten seven insanın yapabileceği iştir. aksi takdirde olmaz.
hayatın merkezinde sadece kendisinin olması gerektiğini terk edildiğinde ya da o gözünde çok büyüttüğü aşk kalbinden çekip gittiğinde anlayacak olan kişinin yaptığı hatadır.
arkadaşlarınız size yakındığında 'senin de öyle vücudun olsa, sen de ne zaman istesem bana versen seni de hayatın merkezine koyarım.' şeklinde açıklanabilecek durum.
Yeni bir hayat kurma çalışmasının en önemli öncüllerindendir.Sanki yeni bi sevgili bulmadan yeni bir dünya kurulamaz gibi bir düşüncenin hakimiyetine çoktan girmişsinizdir.ilk bulunacak şey sevgilidir.Geri kalanlar(iş,ev,araba vs.)o eşsiz varlığa göre ayarlanır.Herşeyi değiştiricek olan ''O'' olacaktır.
ve orada unutmak = (bkz: hayatın ta kendisi). *
yapılabilecek en büyük aptallıktır. Terkedip gittiğinde kendinize gelmekte sıkıntı çekersiniz. Velev ki hiç ayrılmayacak olsanız bile yapılmamalıdır. Zira birçok hevesiniz kursaginizda kalabilir. Ileride de karşılıklı ben senin yüzünden bunu yapamamıştım diye tartışmalara vesile olur.
yapılmaması gereken davranış.ama gönül ferman dinlemez ne yazık ki.sonrasıysa yine bana hüsran yine bana hasret.
asosyal olduğunu kanıtlamaktır. sosyallik belirtisine tapmakla sonuçlanır.
hayatın merkezindeki sevgili terkettiğinde merkezle bağlantı kesileceğinden depresyona girilebilir. bu nedenle hayatın merkezine iki kişi koymak lazım. * * *
terkedildikten sonra, afedersiniz göt gibi kalırsınız. yapmayın dostlar, yapmayın canlar.
eşittir hayatının hatasını yapmak!...
Çok gereksiz ve yanlış hareket. Sıkarsan, sıkıntı yaratırsın.
saçmadır. bugün olan ama yarın ne olacağı belli olmayan birini, sadece çok beğenip sevdiğin için hayatının merkezine koyarsan, o gelir o merkezin içini dışkıyla doldurur efendim. sevgiliden önce oraya koyulacak daha önemli kişiler varken sevgili gereksizdir, pistir, kakadır.
hayatın merkezinde olmayı hakediyorsa çok büyük bir olaydır.

tabii öyle birini bulmak asıl mesele.
ayrıldıktan sonra öylece kalakalmaktır..
sevgilinin daim yeri vardır hayatın merkezinde, gitmesek de, görmesek de hep oradadır..
eğer çok sorunlu bir ilişkin olmasına rağmen onun üstüne çok düşüyorsan; kısacası hayatının merkezi yaptıysan: ondan ayrıldığın zaman bir anda kendini çok hafiflemiş sorunlarından kurtulmuş ve yeni bir hayatın başlangıcında olabilirsin. tabi bu durum birazda kişiye bağlıdır eğer adam kendine eziyet çektirmeye bayılıyor ise kendisini dünyanın en yıkık adamı yapabilir ölü gibi yaşar hayattan kopar fakat bu durumda yavaş yavaş geçer ve sonunda yeni bir sevgili bulunur fakat ondada aynısı olur bir zaman sonra, bu döngü böylece gider...

sonuç mu? : %70 i annesinin bulduğu münasip kızla yada erkekle evlenir.
: %30 aradığını bulur hayatının aşkını ve evlenir, tabi iyi gider mi sonrası bilemem. **
Hayatının bir döneminde her insanın düştüğü hata.
sonu hüsranla sonuçlanacak eylemdir ve ayrılma durumunda kişi büyük bir boşlukta kalır.