bugün

beni, benden başka sevdiğin kızların gözlerine gömsünler. ömür boyu kurtulamayacağın lanetin olayım.
sert olmaması gerekir son sözlerin zira son sözün olmayabilir. bir açık kapı bırakmakta fayda var, gün gelir araman gerekir özlersin falan.
nasıl ve neden ayrılındığına göre değişen sözdür. aslında son sözün önemi sadece akut dönemde olur. ilişki biter, zaman akıp gider ve artık o ilişkiden bizim aklımızda kalan son söz ya da son bakış olmaz. ilişkilerimizi ancak saygıyı bitirecek derecede kötü hale getirmişsek onu kötü hatırlarız. iyi hatırlanmak umurumuzda olmayabilir ama iyi hatırlamak istiyorsak saygılı olmak çok önemli bence. affedilmeyecek hatası olduysa o ayrı, sıç ağzına, at sümük gibi at kurtul derim efendim ben naçizane.
hakkını helal et.
beni unutma olur mu?
(bkz: peki)
daha karpuzu keseceğdik.
benden ayrıldığında mutlu olacağına inanıyosan... tamam.
+gidiyor musun?
-evet.
+iyi hazır ayaktayken bir su ver de öyle git.
Siktir git...
(bkz: ben gidersem herkes gider)
Cem karaca dinlemenin verdiği gazla : Seni affedemem ki Çektin gittin Yoz oldun,Sana yar diyemem ki
Dile düştün söz oldu.
veya
Maziye karışıp sevda yeminim, Bir anda unuttum seni eminim , Kalbimde kalbine yok bile kinim, Bence artık sende herkes gibisin.
sen bir boksun.
seni hep sevdim be.
bana yaptıklarının, söylediklerinin aynısını yapıyorsun. ona da duygu sömürüsü yapıyorsun. onu da kandıracaksın şerefsiz pislik!
sen bu aralar kilo mu aldın?
at artık imzanı git bir an önce...
günahıma girmeden, katilim olmadan git.
görüşürüz.

Yemin ederim demin ayrıldık bunu dedi.
hoşçakal(mış).
uzak dur benden olmuyor senle.
kafası iyiydi ve bana böyle dedi olmuyor senle. aynen böyle söyledi olmuyorrrrrrrr senle.
gitme diye ağladım ben de. sonra da barıştık si.im böyle ilişkiyi de böyle kafayı da. sonra da kusarak yeni yıla girdik.
Kendine iyi bak. En az benim sana baktığım kadar.
tak sepeti koluna herkes kendi yoluna...
elhamdünün düsüyle
güzel kızları sürüsüyle
her gece birisiyle
nasip eyle yarabbi
alıntıdır. kaynak: işlergüçler
"bari son bi kez sevişeydik ya la?"
güncel Önemli Başlıklar