bugün

''sevdiğin kıza sahur vakti davulcuyla serenat yapmak'' olacaktı ama 1 karakter uzun çıktı. düşündüm taşındım hangisini çıkartayım dedim? sondaki 'k' harfini gereksiz buldum.
evet arkadaşlar öncelikle boktan başlık, aha başlık sıçtı felan gibi tanımlar girmezseniz sevinirim. niye sevinirim çünkü bu başlık bir anda geldi aklıma, yani bir anda her aklına gelen şeyi başlık olarak açmamak lazım, ama ben açtım, o yüzden sıçmış olabilir yani, bu beni ilgilendirir lütfen.
az önce konuşuyordum bir kızla, sevgili potansiyeli yüksek bir kızla. davulcu geldi tam bu sıralar işte, ilan-i aşk ediyorum tam da. sonra neden yani neden olmasın dedim kendi kendime ? hayır çok uzak değil evi peşine takılabilirim davulcunun kimse de bir şey anlamaz.

''nedir bu gürültü yahu gece gece''
abi davulcu işte. yani. hatta sözleri de besteledim, davulcu arkadaş vuracak ben söylicem.
ramazan geldi hoş geldi, çıksana dışarı kız şirin kalpli.
benim ulan tanıyamadın mı whoo işte, baban ne arıyor orada uhhh uhh. ühühü. acımadı ki.

ne güzeldir ramazan, seni seviyorum anlasan
yazık oluyor davulcu amcaya, evet desen de, seni kandırsam.

armut dalda sallanır sallandıkça ballanır
çık dışarı artık davulcu darlanır.

bahçelerde börülce oynar gelin görümce
artık gel baban beni görünce...

ramazan ramazan etmiyorum küfür anlasana düzgünce
seni seviyorum delice...

evet arkadaşlar desteğinizi bekliyorum, aklına daha güzel satırlar ve kafiyeler gelen varsa bir pm atsın yapıcam bunu. evet bir gün belki aynı semtte denk gelirsek şaşırmayın o benim, kesin benim.
hayır yani paraya da ortak oluruz anlıyor musun? yani kız olmazsa ramazan paralarını toplarız, her türlü karlı iş.
çok sakıncalı bir harekettir. zira kızların kaçış listesinde davulcu ile zurnacı başı çeker. aman diyim.