bugün

sözlüğün asla izin vermeyeceği şekilde sövülmesi gereken kişilik.

aslında bunu yapan piçler mevcut. bu piçlere tutkun olanlar da.

aşağıda bir ibretlik olay var.

--spoiler--
28 yaşındayım. Bir yıldan bu yana çıktığım ve evlenmeyi düşündüğüm bir sevgilim var. Evlenme planları yapıyorduk. En büyük dileğim, evlenip bir yuva kurmak ve anne olmaktı. Son günlerde yaşadıklarım tüm hayallerimi ve umutlarımı kırdı. Bunu nasıl yaptığını anlayamıyorum. Geçen hafta sevgilimin bir arkadaşı aradı.‘Seninle önemli bir şey konuşmak istiyorum,’ dedi.

Bir kafede buluştuk. Önce, "Beni çok güzel bulduğunu, uzun zamandır benimle çıkmak istediğini" söyledi.

Ben de "Evlenmek üzere olduğum bir sevgilim varken, bana bunları hangi cüretle söylüyorsun? Hem de sevgilimin arkadaşısın" dedim.

"Sana o adamdan hayır gelmez;" deyince, ayağa kalktım çıkıyordum.

"Bir dakika sana bir şey göstereceğim;" dedi.

Bilgisayarını açtı. Ekranda sevgilimle olan sevişme görüntülerim vardı.

"Sevgilim, dediğin adam seni hak etmiyor. Seninle olan sevişme görüntülerini bizim evde tüm arkadaşlara izletti. Ben de ona çaktırmadan bilgisayarıma kayıt ettim. Amacım seni uyarmaktı" dedi.

Neye uğradığımı şaşırdım. "Bak bir de CD yaptım" deyip bana uzattı. Ben oradan hızla uzaklaştım. Dakikalarca ağladım.

Çok güvendiğim, evlenmeyi düşündüğüm sevgilim, gizlice görüntülerimizi çekip başkalarına izletmiş.

Onu arayıp "Böyle bir şeyi nasıl yapabildin?" diye sordum. Önce inkar etti, sonra kabul edip "Özür diledi"

Üzüntümden dolayı geceleri uyku uyuyamıyorum. Hırs ve kin doluyum. Ailem öğrenirse ne yapacağımı bilemiyorum.
--spoiler--

sevgilinin yargılanacağı özel hayatın gizliliğini ihlal maddesi

TÜRK CEZA KANUNU MADDE 134. -(1) Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlâl eden kimse, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlâl edilmesi hâlinde, cezanın alt sınırı bir yıldan az olamaz.

(2) Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntü veya sesleri ifşa eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Fiilin basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde, ceza yarı oranında artırılır. “
şerefsizliktir.

işin enteresan olan kısmında şu dikkatimi çekti; kızı çağırıyor ve onunla çıkmak * * istediğini söylüyor. sonra kızın tepkisine göre, elindeki kozları sunuyor.

burdan şu sonuca vardım ki, şerefsizin arkadaşları da bir o kadar şerefsizdir. güzel buluyormuşta bilmem neymiş it. kızlarımıza da seslenmek isterim; gözünüzü açın biraz, öyle herkese güvenmeyin. o malum zamanla ilgili atasözünü yazdırmayın bana da.
nasıl rahat uyuduğunu merak ettiğim insandır.
Tenhada kıstırılıp, cep telefonu, bilgisayar, flash bellek ve diger cihazlari alinip, kizilcik sopasiyla dovulup timsahlara atilmalidir.
vs sevgilisini öperken yalarken fotoğrafını çekip feyse koyan kişidir.
kendi mahremini başkasına izlettiren namussuz zattır.