bugün

aşK'ta kanatılan yerler hep aynı. ya vajinasının yüzü suyu hürmetine beraber olunan kızın vajinasından akan bekaret kanı ya da aşk adı altına sığınılmış s.kilmiş götlerden ibaret kan işte. ikisi de aynı. yoksa kalpler kanamıyor bu devirde, kanayan hep aynı yer neticede. sığınılmış aşkların altında melodileri bile hoplatıyorlar. ve bu konuda ben de sessiz kalıyorum.

çünkü bir kadının hoplatılması, olaya müdahil değilsem hiçte sikimde değil yani. hee, ama bak ağzına almak için yer arayan hatuna da iki çift söz etmeden geçmem, kanunum bu. kuralsızlığı da severim, tabi arada. yoksa vapurda sigara içip kanunları deldim diye göbek atacak değilim hani.
eğer sevgilim dediğim hatun beni her şartta kabul ediyorsa onu teste tutarım. kamp kurarım önce, sonra atarım ortaya bir yalan; hatunum, penisimi yılan soktu. emerek boşaltır mısın o zehri. korkma, sadece yılanın zehri boşalacak ağzına. ben zehrimi akıtmayacağım içine. namüsait bi durumdayım çünkü. yoksa aksın tüm zehrim ağzına boşalsın.
şayet emerse penisimi o hatunu yanımda tutarım. ama başka testlerim de var tabi. ya benden önce başkasının yılan sokmuş penisini de emdiyse diye düşünürüm de hee. ya gerçekten seviyor ya da ağzına vermem için sebep arıyor da olabilir.
belki de yılanla o anlaşma yaptı ağzına ve aşk adı altına sığınarak kendini bana hoplattırmak için.

hadi utanacak masken kaldıysa çıkar onları,
aşk çatısı altında ne kadar duracaksın?
yağmur da durdu hem.
neyse, sikimde değil orman yangınları da,
ben göz yaşlarımla söndüreceğim zaten!
(bkz: kernel amadeus)
fedakar kızdır. kendinden çok erkek arkadaşını düşünür.
sanılanın aksine, zehrin vucüda dağılmasını hızlandıracaktır.
bir daha sertleşemeyecek olan copu, o kendisini orgazm yapmış copu, törenle toprağın altına gömmeden önce, son görevini yerine getiren kızdır.
yılan sokmus artık sen emsen ne emmesen ne denilecek kızdır. yılanın orada ne işi var ayrıca o da enteresan. yapma kızım bırak sonra iyileşince yine ister.
batan geminin malları diyip saldıran kızdır. hbbia noluyo sana?
saçları, bu emişe engel olasın diye türban taktığı rivayet olunur...
bilim dünyası şokta:
''yılan sokmuş penis''

ayrıntılı bilgi için,
(bkz: hbbia)
beynini yılan sokmuş adamın beynini emen kızdan hallicedir.
sevgilisinin hiç bir "art niyeti" olmadığını bilen ve gerekeni tüm içtenliğiyle yapan kızcağazdır.
(bkz: bir hbbia klasiği)