bugün

kesen derken cenazedeki kızlara bakan anlamında. hemen öyle saçma sapan espriler yapmayın.

var böyle erkekler malesef. adamın sevgilisi ölmüş. kızın cenazesi kaldırılıyor. herifçioğlu cenazede sevgilisinin kız arkadaşlarına bakıyor. seçecek bir tane. ulan deyyus biraz bekle. bir kırkı çıksın demi. çok haysiyetsiz biri vesselam.
yok böyle adam kusura bakma. senin buruşuk kafan böyledir belki. ama böyle etik olmayan bile demek az gelen sıfatlandırmaya sahip hareketi yapacak deyyus yoktur. bunu yapacak adamın cenazede işi yoktur.
Akıllı adamdır zira onu orda teselli etmek isteyecekler olacaktır yok 40 gün yok 100 gün beklemek gereksizdir en nihayetinde ölenle ölünmüyor eli çabuk tutmak lazım hatta orada işlerin kötü gitmesi durumunda merhum kişi olan falancanın anılarını yazmak istiyorum onu yaşatmak istiyorum deyip rehberimizde telefonu bulunmayan hatunlarında numaraları alınmalıdır.
sevgilisi ölen bir insanın yapmayacağı bir iştir. ''sevgili'' kelimesinin anlamının ne kadar basite indirgendiğini kanıtlayan başlıktır.
zaten çok basit gelen "sevgili" kelimesinin tarumar edilişini simgeleyen bir durum sözkonusudur o zaman... sanmıyorum, bu kadarına da pes deditecek bu durumun olabilirliği tartışılabilir...
cem garipoğlu'dur. herif psikopat abi kız kesmeden duramıyor. ayrıca aynı cenazede terminatör de varmış, ortalık karışınca cenazeyi sırtlayıp gitmiş;

görsel