takıntılıdır.
tam bir saçmalıktır.

edit:niye eksiliyorsunuz saçmalık değil de nedir.
hangi sevgilinin adını yazcan, nerene yazcan, niye yazcan vb. soruları akla getiren vukuaat.
henüz dövmenin kanserojen etkisi geçmeden ayrılıp, lazerle dövme sildirmenin etkisine maruz kalacağını bilemeyen genç işidir.
adını yazmak yerine koluna sevgilisinin resmini yaptıranı gördükten sonra yorum yapmak kaçınılmaz.
Sevgisini belli etmeye cabalarken kendine zarar veren, ilerde pisman olacak ergendir.
yazıktır.kendini ağaç gövdesi mi sanmış?
ayrılınca yok etmek için o deriyi oyacak olan arkadaştır.
ileride hep aynı harfle başlayan kızlarla çıkmak zorunda kalacak gençtir. yapmasındır yazıktır.
terk edilince ne bok yiyeceğini düşündüğüm mal.
vücudunu boşver kalbine kazımıyor ki bazı kişiler... * * *
ergenlik logosu.
salak, ergen, mal sıfatlarını hak eden gençtir.
ileri de görürüz biz onu.
(bkz: ergenlik dönemi)
az önce kuzenlerimle oturuyordum, küçükler henüz hele bir tanesi altıncı sınıfta okumakta şu an. aramızda şöyle bir muhabbe geçti ;

- : akraba kişisi
+ : ben

-abla biliyor musun bizim sınıftaki kızlar şey yapıyor
+ne yapyıor canım
-işte bir kızın sevgilisi var
+nasıl yani sen kaçıncı sınıftaydın oğlum ?
-orta birdeyim abla
+vay anasını ya bizim o yaşta sevgiliyi bırak çişimizi zor tutuyorduk be. **
-işte bu kızı sevgilisi terketmiş ,
+ee
-bu kız yanımda oturuyor sınıfta ben de yanlışlıkla kolundaki bir şeyi gördüm
+ne gördün lan ?
-kız koluna cam parçasıyla sevgilisinn adını yazmış, ne aşk değil mi abla ?
+oha saçmalama çocuğum, ne aşkı
-ama benim için kimse adımı koluna kazımadı
+mazoşist misiniz siz yahu bu yaşta ne bu böyle
-ne miyiz ?
+neyse yok bir şey.
-birgün biri benim de adımı koluna kazır inşallah, evlenirim ben onunla abla valla bak
+lan oğlum manyak mısın bugün kolunu kazır sinirlenince yarın seni kazır o cam parçalarıyla .
-!^%'^+&^'

not : gerçektir.
neyse ki tüm ismi yazmamış diye annesine teselli verebileceğiniz gençtir. delidir doludur, ne yaptığını bilmiyordur.
kibritin baş kısmını sürterekte oluyor.
kendi ismini kolunda oluşturana kadar isminin her harfi için o harfle başlayan bir kızla beraber olup, ismini oluşturduktan sonra * resmini çekip (bkz:facebook'ta profil resmi yapacak kadar psikopat, bu kadar kızla çıktım abi diyebilecek kadar da havalı bir insan modelinin yapacağı harekettir. sakıncalıdır. ~ya ismin uzun olursa naparsın evlat.

(bkz: facebook profil fotografı)
bunu birde coca cola nın kutu kolasından kopardığı kapak ile yapmışsa vay haline o gencin.
Oldukça saçmadır. Romantik deĞil mi? evet öyle ama hala saÇma.
Mazoşist gençtir . Bunu romantik diye karşılayan sevgili de sadist olsa gerek .
kazıdıktan bir sene sonra kolunu koparmaya çalışan gençtir.
ilk defa sevgilisi olmuştur hemde tipsizdir.
m,e,s gibi gibi harflerden birini denk getirirse bu genç yaşamıştır. malum en çok isimler bu harflerle başlıyor.
arkadaşların kollarında e harfi kazılı olmasının sebebinin sözlükten öğrenilmesine sebeb olan başlık.

(bkz: elizabeth) *