bugün

olsa olsa türkiye sınırları dahilinde olan erkektir.

yahu arkadaş arabanız yoksa neden sevgili yapıyorsunuz ya kendinize ahret bir şeysiniz ya!, sonra o kız evden süslenip püslenip sizin yanınıza geliyor sizde sıkılma utanma olmadan haydi aşkitom ver elini o izbe otobüs duraklarına cuf cuflayalım diyorsunuz!, ya bu ne saçmalık ya allah sizi ne yapmasın bilmiyorum ya!, hayırlısı ama bu gidişat iyi değil ya bence!.
özel şoförü de olmayan fakir erkektir.
saçmalıktır topraklarımızda bırakın sevgili olmayı evli olup arabası olmayan onca insan vardır ama o insanların ilk amacı eşini, sevgilisini arabaya bindirmek değil nerden kısarım da ay sonunu getiririm düşüncesidir.
samimiyetle bir şeyler yaşatan erkektir. güzel bir ilişki içinde olan kız için, otobüse binmeden önceki vedalaşma ya da otobüste evine kadar eşlik etme sürecinin yaşattığı hazzı, lüks araç ile yolunun üstünde ki evine bırakan erkek yaşatamaz.
kendi imkanları doğrultusunda hareket eden düşünceli erkektir. samimidir.
GönlÜ zengin erkektir. üniversite yıllarında yaşamıştım bu duyguyu. Hatta yurda kadar otobüsle braktığımıda bilirim yani.
Kendisi en tabii öğrencidir belki de. Ne ezik ne de fakirdir. Nihayetinde yurda dönme saati gelmiştir sevgilisi için. Kızı otobüse bindirir ve 3-5 dakika daha yaşanan otobüs önü duygusal, romantik andan sonra, sevgilisine el sallayıp, kendi öğrenci evine döner...
eğer öğrenciyse olması gereken sevgili profilidir.
duraktaki son sarılma en deli aşk filmlerinde yoktur.
arabası olupta 31 çeken çok adam bilirim bu ülkede, o yüzden fazla konusulmaması gereken talihsiz bir başlık.
hem ezik hem de fakirdir. yazık ya bunlarla nasıl beraber oluyorlar anlamıyorum. evet.
kendisi de biniyorsa sorun yoktur.
bu baslikta benim bir entrimin olmasi lazimdi lan, nasil kacirmisim ben bu basligi ?
cik cik cik.
sevgilisini otobüse bindirir tamam fakirdir fakir olmasa taksi tutar ama otobüse binelim diyen erkek olmayabilir her zaman bütün parayı kızla yemek götünü kaldırır.
delikanlıdır. otobüs memleket erkeğinin varoluş timsalidir. her erkek kız arkadaşıyla en az 6 ay olmak koşulu ile minibüse binmelidir. aksi halde yaşamın zorluklarına katlanamaz.

otobüse binmeden direk araba ile işe başlayanlar, ileride büyük sıkıntılar çeker.

velhasıl, otobüs candır gerisi heycandır. ateşle gitsin ...
kucağına oturtuyorsa hiç bir sorun olmaz.
nere oturtacaktı ya ?