bugün

çok paylaşımcı bir insan. kendisini kutlamak gerekir. yani paylaşımcılığın bu kadar yoğun olduğu sosyalizm var bir tek.

dün akşamki maçın çok önemli olduğunu söyleyerek kandırdılar beni. halbuki altı üstü 20 civarı insan topa vuruyor yani o kadar insanın toplanmasına ne gerek var ama bir anlık zaafıma geldi ve daveti kabul ediverdim. bir yere kadar arabayla gidebildik anca, ordan metroya bindik.

metroya biner binmez kucağımda bir hatun buldum. sevgilisi eleman hemen de karşısında. göz göze filan geldik ama ben olaya yabancı olduğumdan "normal bişey heralde" deyip durumu avantaja çevirdim. daha sonra polis kontrol noktasına gelmeden yaşanan yoğunlukta önümde el ele tutuşmuş bir çift vardı. çok sıkışık bir ortamdı. eleman kızın elinden tutarken ben de arkasında yaşam destek ünitesi görevi görüyordum adeta. üçümüz inanın o kadar mutluyduk ki anlatamam.

daha sonra dönüşte yine metroda benzer bir vaka yaşandı. birkaç saat içinde üç farklı kızla sevgilisinin yanı başında istemeden de olsa bütünleşmiş oldum. sürtünme yoluyla cinsel ilişkiye girdiğim ergenlik yıllarım geldi aklıma. deja vu oldu resmen. ben futbolu çok sevdim arkadaşlar. lütfen sevgililerinizi sürekli getirin maçlara. toplu taşıma araçlarını da özlemişim.
(bkz: çiftler sakının fordcu var)
(bkz: şuna bir kız bulun sussun)
orangutanlar troll olmaya kalkınca ortam ormana döner.
adnan polat'ın stada gelirken toplu taşıma araçlarını kullanın , cümlesinin altında birşeyler aramama neden olan durumdur .

(bkz: grup yaparken desibel rekoru kırmak)
#11152317 nolu entry'ye ithafen;

(bkz: fordçuyum demenin alternatif yolları)
her maça sevgilisi ile giden insancık kafalarıdır.

yoo adamım herkes senin gibi düşünmüyor olabilir.
(bkz: erkek)