bugün

başka erkeklerden sürekli dayak yiyen cinstir.
ayı v.b hayvan isimleriyle tasvir edilmesi bütün hayvan ırkına hakaret olan bir pis bir mahlukattır. "sevgi"li ve "dövmek" terimlerinin aynı cümle içinde olması mümkün değildir.
Bu bir insan erkegi degildir, ayni zamanda cagimizdaki evcil hayvanlardan da olamaz fakat no women no cry sarkisini yanlis anlayan erkek olabilir. Belki de tam anlamiyla bir erkek de degildir. Dedigim gibi, henuz katagoriye girememistir.
ulan orospu çocuğu babasının dövmesine bile hakkı yok. sen kim oluyorsun dediğimdir.
Helali olmadığı için hakkı yok. Keza evli olsalar bile haksızdır.
"ulan biz sevgili bulamıyoruz bunlar dayak atıyor, vay mk!" denilebilir.
amiplerden oluşmuş organizmadır. sıfatı olsa tükürülesidir*.
aldatan kadın dahi olsa şiddet doğru bir şey değildir. karşındaki insan senin insan! aldatan kadının dövülmesini haklı bulanlar boşandığı eşini bıçaklayan, asan kesen erkeklere de hak veriyor demektir. bunun bi tık sonrası bu çünkü.

yapmayın gençler, vebalinin altında kalırsınız.
bilinç altı yediği dayaklarla dolu olup acısını sevgilisinden çıkartan erkektir, tipik eğitimsiz türk erkeğidir türkiyede fazlaca bulunurlar şaşılacak bir durum yok sakin olun.
Kendilerini daha çok erkek sanan yaratıklardır .
tamam karını döversin de sevgiliyi dövmek nedir.
sevgilisinin babasından, abisinden, kuzen veya onu seven başka birinden öyle bir dayak yemelidir ki adını soyadını unutmalıdır erkeğidir.
Zayıf erkektir. Gücü bir tek ona yeter.
çok büyük travmalara sebep olacak orospu çocuğudur.
sevgilisini dövmeyen çavuşu döver sözüyle desteklenen erkek.
hayvandır. bu hayvanlığı yapmış biri olarak söylüyorum. bunu yapan erkeği silin atın kızlar.

herşeye rağmen devam etti çiğdem. hep ilişkiyi toparlamaya çalıştı. sonra başaramadı.
ondan sonra da ne bir ilişkim oldu, ne bir kız beni beğendi. hak ettik ne diyelim.

özet : adam değildir.
mutlaka şikayetçi olunması gereken erkek.
cinsel bir davranış olarak karşılıklı uyum çerçevesinde değilse insanlık dramıdır.
naif bir şekilde şakasına parayla vuruyorsa eğer, sevgilisinin çok hoşuna gidecektir. nerden mi biliyorum? sormayın şöyle şeyler azizim.
hata yapıyordur.

önce imam nikahı, sonra sopa...

herşeyin sırası var yani.
pardon, erkek mi dedin ?
(bkz: nasıl orospu çoçuğu olunur)
(bkz: adım adım orospu çocukluğu)
(bkz: bir orospu çocuğunun günlüğü)
orospu çocuğudur net sevgili dövülmez öpülür koklanır.
''kadınlar çiçektir soldurmayalım'' cümlesini kafasına vura vura öğretilmesi gereken yaratıktır.
evet benim ve bayılırım.
döverım sonra tesellı ederım.
bayılırım çünkü sonrasında sex ...
vicdan denen şey yoktur .