bugün

birlikte olduğu insandan gerekli yaratıcılıkları, duygusal sürprizleri ve cinsel temasları göremeyen kızdır. Adam madem odun; yol ver gitsin amk ne uğraşıyon yontmaya. tey allahım.
sevgilisi bunu hak etmiştir. kızlar bu lafı boşuna söylemez çünkü. bizim yapmamız gereken ise terk edilmeden olay yerinden koşarak uzaklaşmaktır.
"öküz" kelimesini keşfetmesi gereken kızdır.
kendi seçip kendi beğenmez böyle de çelişiktir.

ben kaçtım.
-tam bir odunsun.
+tam odun seviyorsun, ben ne yapayım.
ayrılması yakın kızdır.
odun seven kızdır. sevgilisine iltifat ediyordur belkisi.
-tam odunsun.
+bindiğin dalın değerini bil o zaman daha ne istiyorsun manyak.
yarım odunun anlamını bilen kişi.
(bkz: TDK)
-tam bir odunsun.
-ama ıslanmış odun ağır çeker. çünkü sana sırılsıklam bidi bidi.
(bkz: romantik odun).*
kız:tam bir odunsun
pinokyo: benim ne olduğumu biliyodun kızım ilişkiye başlamadan önce.ben buyum.
sevmiyor demektir. sevmediği için her zaman söylüyorum bunu sevgilisi deildir. çıktığıdır.
(bkz: ben bu tipi tanıyorum)
bir kız için erkeğin evrim süreci; sempatik....yakışıklı... zeki... güçlü.. kıskanç...maço..hayvan..ayı..mal..odunnnn..öküzzzzzz
marangozdur bu kız. "zımparala, cilala beni aşkım" gibi istekleri olabilir.
marangozdur bu kız. "zımparala, cilala beni aşkım" gibi istekleri olabilir.
(bkz: hayvansın rıza)
+ hayvan değilim. gerginim.
- tam bir odunsun ve senden üç salon takımı çıkar...
diye devam edecek olan cümledir...
Sevgilisine :1Beyzbol sopasıyla yanyana koysam aradaki on farkı sayamam" diyen kız.
Ne istediğini bilmeyen kızdır.

Adam odun olabilir. Sorun bir odunla sevişen kadında. Yontarım ben bunu deyip koynuna aldığın dal parçasının dikenlerinden de şikayet etmeyeceksin.
Sevgilisine saygısı bitmiş, odun kızdır. ya da şakacıdır. herkesin sevgisini ifade etme biçimi farklı nihayetinde.
odun diyen sevgili uyaran sevgilidir. bak fazla yaydın normale dön ayrılmayalım durduk yerde diyordur.
karşılık olarak hadi ya öylemi? falan diyen sevgili terk edilmekten kurtulamayacaktır.
kızdır.
sevgilisi tam bir odun olan kızdır. kendimden de biliyorum, boş yere demiyorlar bu tür önermeleri.
Der evet ama her gece de beraber yanarlar.