bugün

sadık kalınacak kişi bulunduğunda kaçınılmaz olandır.
bu insan olmak için önemli bir meseledir, özünde başka birşeyler vardır. sevgili olduğun süre içinde karşındakine yalan söylememek sadece ilişki açısından değil insan kalabilme açısından da değerlidir. ayrıldıktan sonra ne yaparsanız yapın, kısacası ben bununla şimdi sevgiliyim ama başkalarıyla da görüşsem nolur demek birçok duyguya ihanettir.
kendi başına gelmesini istemediği şeyi karşıdakine yapmayan erkektir. Normal ve yerinde bir strateji.
benim bu. yanımda yokken bile bi sene kimseye bakmadım. ne geçti elime hiç. çekti ve gitti.
Sadık derken?!?!? Aldatmayız ama etrafa bakarız. sadıklığın da derecesi vardır yani. Meraklısı varsa ben sadığım * .
Kiza baglidir. Elinde tutmayi bilmeyip usandirirsa ister istemez uzaklasir.
birisi bana mı, seslendi?
Sevgilisi tam istedigi gibidir..
Güzelmiş. Güldük * *
Sevgilim yok, ama olursa ben sadık kalırım. O gönlümün prensesi olur benim için.. neyse.

Mesele zaten dürüst olabilmekte..
şimdiye kadar sadece bir kişi yapmıştır oda sihirli annem sadıktır.
olması gereken budur.Her erkek böyle olmak zorundadır net.
(bkz: boğa burcu erkeği)
***kategorileştirilmiş sadık erkek modelleri***

a) Fiziksel görüntüsüne güvenmiyordur, sadıktır.
b) Maddi durumu yetersizdir, sadık kalır.
c) Bana bundan daha iyisi bakmaz algısına sahiptir, sadık kalmak zorundadır.
d) Çekingendir, dolayısıyla iletişim yetenekleri kıt olduğundan, sadıktır.
e) Etrafında fazla kadın bulunmadığından, sadık kalmaz zorundadır.

Sadakat sadece kadınlara özgü bir kavramdır. Erkeğin sadakati ya yapaydır, ya da kendi özünü aldatmaktır.

Erkekte mutlak sadakat: "sadece ve sadece" fiziksel görüntüsünden etkilenmiş, karakteristik özelliklerinden hayranlık beslemiş, can sıkıntısını gidermek aynı eylemlerden hoşlanan bir kadın tarafından mümkün kılınmıştır. Olasılığını hesaplama gereği duymuyorum. Bu durumun imkansızlığını hesaplamak için pisagorun kökeninden gelmeye gerek yok.

Toplumsal mesaj: hiç kimse vazgeçilmez değildir. Kırılma noktası olarak adlandırdığımız kavram, daha iyi bir alternatifin varlığı ve işlevinden ibarettir. Kısacası takmayın kafanıza böyle şeyleri.
sevgilisininde kendisine sadık kalmasını bekleyen karakterli erkektir.

normal yapılması gerekenler yapılınca minnet sayar olduk iyi mi?

ilginç şeyler bunlar.
Benim sevgilimdir.
Rusya da bile aldatmaz.
göt erkeklerdir.
Adam gibi adamdır. Yeri geldiğinde ayağına gelen kızları terslemeyi bilendir. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra bile arkasından kotu konuşmak yerine iyi yanlarını aklında tutması gereken kişidir.
eşittir eşine sadık kalan erkeklerdir asıl sadakat henüz tanımadığın eşine olandır.
böyle çok erkek vardır ama kızlar tarafından harcanır,ciddiye alınmazlar neden mi ?

çünkü garip karşılanır bu tür erkekler her türlü değeri verir sevgilisine , tabi bizim kızlarda bu sadıklığa karşı sadıkmış ayağına yatar
ama gel gör ki gizliden gizliye her haltı yer ,mesela gider başka erkeklerle o ev senin bu ev benim her şeyi yapar,ahlaksızlığın kitabını yazar.bir gram insaf,şeref yoktur bu tür kızlarda.

her zaman sadık sevgilisinin, yanında yedek bir sevgili bulundurur bu tür kızlar '' ben sevgilisiz kalamam mantığıyla hareket ederler''

tiksiniyorum be sizden de,şerefsizliğinden bıktım yeter be.
seviyordur.

sevmediğin halde sadık kalmak ise huy meselesidir. çünkü sevgi yokken ciddi anlamda bir ilişkiden söz edemezsiniz. bu noktada sadakat, saygı gibi kavramları sorgulamak çok anlamlı değildir.
Değeri bilinmeyen insan modeli.. Zaten olması gereken buyken bunu artı bir özellikmiş gibi söylemenin mantığı var mı? Bence yok. Evet sadığım. Ama bu zaten olması gereken değil mi?
öyleyim lakin cidden değerimiz bilinmiyor. kızların çoğu piç erkeklerden hoşlanıyor çünkü. en iyisi acımasız olacaksın aldatacaksın hayal kırıklığına uğratacaksın. o zaman daha değerli oluyorsun.
Yok, en azindan eski sevgilim boyledir saniyordum. Yanilmisim.yokogluyok.
vardır efendim. biz sadık kalınca karşı taraf kalmaz bide. bizim gibileri hak ETMEDiĞiNiz için bizde zamanla size dönüşüyoruz.

edit: var ama hakedene var.
güncel Önemli Başlıklar