bugün

sevgilisine gülüm diyen erkekten 8756433 adım daha öndedir.
sevgilisinin beyaz atlı prensi olduğunu düşünen erkektir.
yapmacıktır.
arkasından "bi vermedi gitti orospu" diyor muhtemelen. yani üzgünüm ama türk erkeği biraz nasıl desem... ben diyim yavşak, siz deyin politik. işte öyle bir şey...
Ayrılma nedeni olabilir.
bir adım öndedir.
sevilesi, öpülesi, tapılası erkektir.
ilişki süresi ile samimiyet arasındaki orantıdan sonuca ulaşılacaktır.
kurban olurum demekten daha iyidir, kıro değildir prensesim diyen ama sonradan görme olma olasılığı da yüksek, nasıl yani açıklayayım yıllardır hiç bir kız olayı olmamıştır en sonunda birini bulur ona da böyle şeyler söyler işte çok net.
(bkz: am biti)
candır o erkek. nasıl hitap edeceğini nasıl tam 12den vuracağını bilen erkektir o.
neslinin 2002 yılında tükendiğini sandığım tür.
cicim ayındadır.
bir de yakışıklıysa daha ne olsun. erkek budur işte. kahvaltısını bile hazırlarım ben onun.
çok manidar bir hitap şekli benimsemiş olan erkektir.

eşsiz, çok özel bir insan olduğunu hissettirmenin en güzel ifade şekillerinden birini kullanarak kalp fetheder aynı zamanda akıllı kaarşim.
ingiltere kraliyet ailesine mensuptur. *
kesin bişey istiyodur , artık ne istiyosa
(bkz: aynısından istiyorum)
çok sevimli olmayı başaran erkektir.
(bkz: bize böyle bir haber gelmedi)
ömrüm demesinden iyidir. aslında bana kalırsa en fazla canım desin. zira karşıdan prensesle aynı sosyal statüde bi hitap gelmezse koyabilir.
gerçekten prensesmiş gibi davranmadıktan sonra bir boka yaramayan erkektir.
Her Türk abaza erkeğinin bu yollardan geçtiği durumdur. Sayemizde ülkemizin çirkin kızları bile kendilerini kleopatra, pamuk prenses, kül kedisi zannetmeye başlamıştır ve zira bu durum oldukça vahim sonuçlara sebebiyet vermektedir.

Örnek:

Deli gibi aşık olur seversiniz bir kızı, kulu kölesi olursunuz...
Prensesim diyerek kıçını kaldıran erkekler yüzünden arkadaşım olarak kalmanı isterim der.
Siz artık prensesimden daha önemli bir kelime kullanmalısınız.

Mesela, sen benim multi süper hiper prensesimsin. Süper marketler zincirimsin gibi şeyler.
yazmayın lanşöyle şeyler gerçek sanacaklar.

not: eğer böyle iradesiz erkekler varsa bile kızı eve atmak için söylüyordur.
embesil ya da yalakadır. sen fazla iyisin, ben sana layık değilim cümlelerine hazırlıklı olması gereken salak erkektir.