bugün

bende prensesim diyorum. o yüzden beni terk ediyolar. e haklı adamlar.
Demişliği vardır. Sonrası yalnızım işte.
muhtemelen 25 yaş üstüdür. zira 25'ten sonra ağza pelesenk oluyor prensesim kelimesi.
Ben herşeyim diyorum. Onu da kapsıyor.
Kadın kişisi hayır ben prensesim diyerek savuşturabilir.
Valla ağzıma ne gelirse söylerim bende limit yok.
prenseslik masumiyet ve güzelliği aynı anda çağrıştırdığı için sevgiliye söylenebilecek en hoş hitaplardan biridir.
ben hitapta tercih etmiyorum. şaka yollu söylenince tatlı olabilir de ciddi ciddi eşek kadar insanlar birbirine prenses falan diyince bana komik geliyor. o da bana lordum desin o zaman amk. böyle ortam mı olur.
Sevgili gülümdür,gözümdür, ciğerimdir. Neymiş öyle prenses aşkım falan. Sevgili senden bir parça olmadıkça sevginin ne anlamı kalır. Sevgiliyle sen, ikiniz tek bir sen olmadıkça hitabın ne önemi kalır?
Aşkımdır, hayatımın anlamıdır. Gerçekten sevdiğini biliyorsanız içinizi ısıtır. Türkçe "Bikem" veya "konçuyum" dese daha şık olurdu ama prensesim de güzel.
Ağzının ortasına iki tane geçirilmesi gereken yavşaktır.
iticidir ha konçuyum diye sever orası çook farklı.
kızın kalbini 12den vuran erkektir. sev, öp, ye'dir.
kızımızın 'bnde sni sfiym prnsm .d.d' diye yanıtlaması muhtemel cümleyi kuran erkektir.
kraliçem diyenin bir alt versiyonudur.
embesil ya da yalakadır. sen fazla iyisin, ben sana layık değilim cümlelerine hazırlıklı olması gereken salak erkektir.
yazmayın lanşöyle şeyler gerçek sanacaklar.

not: eğer böyle iradesiz erkekler varsa bile kızı eve atmak için söylüyordur.
Her Türk abaza erkeğinin bu yollardan geçtiği durumdur. Sayemizde ülkemizin çirkin kızları bile kendilerini kleopatra, pamuk prenses, kül kedisi zannetmeye başlamıştır ve zira bu durum oldukça vahim sonuçlara sebebiyet vermektedir.

Örnek:

Deli gibi aşık olur seversiniz bir kızı, kulu kölesi olursunuz...
Prensesim diyerek kıçını kaldıran erkekler yüzünden arkadaşım olarak kalmanı isterim der.
Siz artık prensesimden daha önemli bir kelime kullanmalısınız.

Mesela, sen benim multi süper hiper prensesimsin. Süper marketler zincirimsin gibi şeyler.
gerçekten prensesmiş gibi davranmadıktan sonra bir boka yaramayan erkektir.
ömrüm demesinden iyidir. aslında bana kalırsa en fazla canım desin. zira karşıdan prensesle aynı sosyal statüde bi hitap gelmezse koyabilir.
(bkz: bize böyle bir haber gelmedi)
çok sevimli olmayı başaran erkektir.
(bkz: aynısından istiyorum)
kesin bişey istiyodur , artık ne istiyosa
ingiltere kraliyet ailesine mensuptur. *