bugün

(bkz: sevgili derken)*
sevgilisine yüz vermeme olayini abartmis erkek tipidir.
ayrica ;
(bkz: dört es kurali)
"yazık o adama ki pislik bir kadın bulmuşdur, ne mutludur ki o kadına değer veren bir erkek bulmuştur" dersem çok kızın bana, tükürün, kaka, pis, git, deyin.

(bkz: kaldı 2 köy)
"pislik gibi"nin "gibi"sinin fazla olduğu "pislik" kişidir.
sevgilisi tarafından bir hiçmiş gibi davranılmayı hakeder.

bir de kadın versiyonu vardır bu erkeklerin. onlar için de aynı şey geçerlidir.
(#640214)
Karşısındakinden pislik gibi davranma yetkisini aldığına inanan erkektir. Böyle tiplerin çok zaman sevildiği, vazgeçilmez erkek konumunda algılandığı olmuştur; hatta kibar olan ve kendini kız arkadaşına adayan erkeklerin bu tiplerden daha az talep gördüğü gerçeği de kabul edilmelidir.
sevdiğini düşmanı olarak gören adamdır. karşısındaki onu sevmekten başka ne yaptıysa ona? hareketlerine anlam vermek çok zordur.

aklıma suratına karşı küfür ettiği halde ısrarla banu alkan'la takılan murat taşdemir'i getirmiştir.

tabi sabrın da bir sınırı var.
+sevgilim altıma sıçmak üzereyim.
-bekle çıkıyorum.
+çabuk ben gireceğim.
-gel kafama sıç istersen.
+geliyorum.
-...pisliksin greles.
+ama sen dedin ya.
rahatsız erkektir.
öc almaya çalışan biridir efem, kesin..
(bkz: aralarında oynasınlar)
başlığı sevgiliye pislik olarak davranan erkekler değilde sevgiliye pislik olan davranan çelimsizler olarak değiştirebiliriz.
hemcinsim olarak söylüyorum ki aciz erkeklerdir. onlara öyle davranılır mı hiç ? sevilir onlar, pamuklara sarılmalıdır. yapmayın, lütfen aaa...
maalesef bir zamanlar bendim.
buna rağmen terk edilmiyorsa durumu kabullenmiş sevgilidir.
iyi davranana göre daha çok sevilir, değer verilir.
Kızlar tarafından çekici bulunan, hayvanlıkta sınır tanımayan öküz diye tabir ettiğimiz ve bir yandan da hiçbirşeyi haketmeyen erkek modelidir.
Pislikle beraberdir. Kendisi de pisliktir.
kadının hatasıdır. ilişkide kendini ezdirirse o erkeğe muhtaçmış gibi davranıp söylediği herşeyi onaylarsa kendi fikrini söylemesse erkek ezer tabi ki.
türk erkeğidir.
ortada kendisine pislik gibi davranılmasına izin veren bir kadın olduğu için böyle davranabilen erkektir. bir iki hödüklüğünde bas tekmeyi bak yapabiliyo mu.
Kendileri pislik oldukları için karşısındaki insana pislik muamelesi yapan erkektir. bu durumu yaşamayan erkeklerin kız da izin vermeseymiş tribine girmesi aslında kendilerini her konuda haklı çıkarma, yine kadına suç atmasıdır ama derler ki bekara karı boşamak kolaydır. Bilip bilmeden, bu durumu yaşamadan konuşmak o kadar basit ki.
(bkz: amına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Daha sonra o pislikte boğulacaklardır.