bugün

valla tatile gittiğimiz zaman giydiriyorum, istanbul'da giydirmiyorum, yatakta çıkartıyorum. lol. şaka şaka sevgilim yok :(
Bence kendisi gavattır.
modernizm adı altında kendisini kandırıyordur.
izmirlidir.
erkek olduğu şüphelidir.
mezhepleri çok geniştir. baştan yazalım ; kimse kimsenin giyimine kuşamına müdahale edemez. şunu giy bunu giyme şeklinde emir kipi ile konuşamaz. sadece tavsiye olarak kırmadan dökmeden söyleyebilir. ancak kadın kişisi de bir zahmet ülkenin şartlarını bilecek nerede yaşadığının farkında olacak ve öyle veya böyle sevgilim hatta daha ilerisi eşim dediği adama karşı sorumlulukları olduğunu bilecek. en başta kendi rahatı için giyimine kuşamına hal ve hareketlerine dikkat edecek. yolda rahat rahat yürüyememek sürekli ya gözle ya sözle ya daha fenası fiziki müdahale ile taciz edilmek nasıl ve neden bir insanın hoşuna gidebilir ki ?

gelelim erkek kısmına. neden mezhebi geniştir dedim ; sahiplenme, koruma duygusu yoktur. veya o kadın ile ciddi düşünmüyordur. benim istediğim zaman gönlümü hoş etsin ne giyerse giysin nereye giderse gitsin kafasındadır. bu erkekler işte kadınlardan daha tehlikeli. hepimiz insanız neticede ruhumuz var duygularımız var. sen seviyorum dediğin insanı koruma içgüdüsüne sahip değilsen zaten çırılçıplak da gezse yanında umurunda olmaz.
yazın da sevgilisine bikini giydirir.
vurduruyordur.