bugün

sevseydi evlenirdi.
geçin bu işleri.
Seven adamın işidir bu.
(img:#1916589)
Aklıma şu geldi.
iyi erkektir güzel erkektir kıymetini bilin.
Delikanlı işidir. Onu cinsel obje olarak görmek yerine gerçekten eş olarak sahiplenebilecegin birimi gözüyle bakarsın. incelersin. Tabi her kız bunu haketmiyor ama yapacak birşey yok.
Sevmediğin hoşlanmadığın kişiyle sevgili olmak ergen işi. Boş muhabbettir.
Sevdiğin hoşlandığın kişiye de müstakbel eşin olarak bakarsın. O sevgililik süreci senin onu iyice tanıma sürecindir.
Dolayısıyla o gözle bakması gayet doğal.
sevgili olduğu kızı gelecekte karısı olarak hayal eden erkektir. evet.
Sevgililik boyutunu çoktan aşmış, birlikte olduğu kişiye başta saygı, sonrası, herşeyiyle benimsemiş erkektir. kaldı mı lan sahi öyleleri?
gerçekten seviyordur.

sevgilisi de onu seviyorsa mutlu olurlar. aksi durum ise boktandır.
paranoyak bir durumdur. ileriki ilişkilerinde sorun bu tiplerden çıkar.

arkadaş sevgilisin takıl ve hayatına devam et. bakarsın evlenirsin bakarsın ayrılırsın hayat bu.
bakmayın. bakmayın ulan. sevgilinize sevgiliniz gibi bile bakmayın gerekirse. dünya duygusuzların dünyası. birine dokununca bir şey hissetmeyen, seni seviyorum lafını ağzına sakız etmişlerin dünyası. çok seviyorum ölüyorum deyip iki gün geçmeden başkasıyla tanışıp kaynaşma dünyası. hiçbir şey hissetmemeyi dilerdim bende bazı insanlar gibi. belden aşağısı felç birinin bacağını kessen canı yanmaz ya işte vicdanı, duyguları olmayanları da bu kişilere benzetiyorum ben.
Sevgilisiyle bir gelecek kurmayı amaçlayan erkektir.

Eee bi yerden başlamak lazım.