bugün

Sevgilisinin elinden kurtarılmaması gereken tiplerdir. Sevgilisi garanti alkollüdür(buram buram kokuyordu) ve kızı çok kötü şekilde öldüresiye dövse de, kız sesini çıkartmamaktadır. Nasıl bir bağlanma duygusu, nasıl bir salaklık seninki ben anlamam. Adamı durdurmaya çalışırsın(nazikçe huyuna, suyuna giderek) "birader sakin ol dersin" herif kızı bırakır sana döner sonra herifi zaten sarhoş iken haşamat edersin. Daha sonra ağzı burnu kan içinde "aşkım bir şey oldu mu?" yada "size ne sevgilim ya dövmesinden size ne?" tarzında konuşmalarla size daha büyük yumruklar atar. Siz siz olun sevgilisinden dayak yiyen bir kezban imdat çığlıkları atmayana kadar sakın ha sakın yardım etmeyin. Bazıları dayak fetişisti oluyor.*
insanlık namına yardım ederseniz de daha sonra sevgilime saldırdılar tarzı bir ifadeyle ağzındaki, burnundaki kana aldırış etmeden size geceyi karakolda ifade vermekle geçirtebilir. Yapmayın bırakın leşini sersin. Kendine saygısı olmayan, erkeği için köpek olmuş kişiliği gelişmemiş birini kurtaracaksın da madalya mı verecekler sanki...
kezban yakıştırması bu durumda dayak yiyen sevgiliye değil bir kadına el kaldıracak kadar aciz, erkek sıfatıyla ortalıkta dolaşan fakat erkeklikten nasibini alamamış şahısa yapılmalıdır.
kesinlikle tez zamanda ayrılmalıdır. sevgiliyken döven evlenince öldürür valla. kıymasın kendine kezbanım.
kademe kademe dayak noktasına getirilmiş kezbandır.hayvan sevgilisi tarafından planlanmıştır her şey ustalıkla sanki,özgüveni sıfırlanmıştır dayak aşamasına getiriline kadar,çevresinde desteğini alabileceği tek bir insan bırakılmamıştır.
not:iki kız arkadaşım oldu sevgilisi tarafından fiziksel şiddet gören,ben utanıyordum onlar anlattığında ama onlar alışmıştı sanki,tartışmak gibi bir şeydi onlara göre.allah korusun.