bugün

erkeklerin sevdiği ama aşık ol(a)madığı kız türüdür.
bir zamanlar bendim.hoş, gerçekten parası ver mıydı yok mu hiç de bilemedim.varsa da zaten benim açlığım tokluğum pek mühim değildi, yıllaar sonra daha da bi oturuyor insanın içine be sözlük lakin ben aslında sevilmemişim.
Alman usulü olsa aç kalmayacak kız tipi.
sömürücü kızların ders alması gereken mübarek insandır.
büyük ihtimal mal olan kızdır.
bu kızın bir de şöyle bir modeli vardır ki, evlerden ırak;

görsel
hem erkeğin hem aile nin bütçesine katkı yapan kızdır.
sevgilisinin parası yok diye yapıyorsa, aferim denilecek, yok parası olsa da harcamasın diye yapıyorsa ne gerenk var denilecek kızdır. zira zaten çocuk onu yemeğe çıkardıysa o paralar ona harcansın diyedir.
öyle bir sevgilim olursa alnından öper başıma taç yaparım...
böyle kızlar hala var mı?
o kız düşünceli kızdır. o kız aşık kızdır. o kızı yerim ben.
erkek parası yemeyen kızdır.
naif bir harekettir. yalnız bu naifliğin hakkını verebilecek erkek sayısı tezahür edilebileceğimizden de azdır. o sebepten, hayal kırıklığıyla birlikte acıkmış karnın gurultusuna da katlanmak zorunda olan acınası bir kişiliktir. birde o kıyıp harcatmadığı, uğruna aç kaldığı paralar erkişinin bilimum keyfi harcamalarına gidiyorsa ve o zavallı hatun buna rağmen aç kalıyorsa epeyde kerizdir afedersin.
anadolu insanıdır, tarhana kokar.*
helal olsundur, candır, canandır. yarların en hasıdır. sevgili kavramını biliyordur.
tabi bunların yanında kötü yanı vardır; açık sözlü değildir.
candır. aranılan kız tiplerinin en başında gelir. bulunduğunda direk evlenmek gerekir. *
evlenene kadar ayıya dayı diyen kız ....
aslı şöyledir bu olayın. sevgilinin yanında yemeden içmeden kesilir insan. aç olsa bile aklına gelmez. eve bir gelirsin karnın açlıktan zil çalmaya başlar.
kesin evde filan kalır kadrini kıymetini bilmezler. erkekler sevmez öyle kızı. parasını ye, ağzına geleni söyle. kapında köpek olsunlar.
olması gerekendir. düşünceli, şımarık olmayan kızdır.. sevgilisine yük değil, destek olması gerektiğini biliyordur.
benim.
daha doğrusu bendim.
kendi ağzımın ta orta yerine sıçmak istiyorum, ama error veriyorum. ''not enough condition.''
ulen ben böyle diablodaki hatun gibi '' i need mana'' şeklinde mi dolaşacağım lan hep...

konu saptı. o hikayedeki mal benim arkadaşım.
yemez yedirir,içmez içirir, içi kan ağlar güldürür, mamasını verir, sırtını sıvazlar, gazını çıkarır...
hay anaç ruhuma sokayım!

kızlar. etmeyin, eylemeyin, yapmayın.
anlamıyorlar bu insan evlatları. 23. kromozomla ilgili sıkıntı var çoğunda.
fedakarlık demek onlar için aldatmakla eş değerde.
ruhu vermek demek, kullanılmış prezervatifi ellerine vermek demek. böyyykkk deyip kaçıyorlar.
sevmek demek, küçüklükte korktukları iğneci jale olmak demek. konu sevmek oldu mu kaçacak yer arıyorlar.

sen çabanı sırtlamışsın, güzellikler vereceksin paşaya; o farkında bile değil, hatta içine sıçmakla meşgul.
yapmayın...
düz adam olun, açsanız açım deyin; toksanız tokum.
aç mısın diye soruyosa, sonuçlarına katlansın ipne...

(bkz: bir genç kızın boklu defteri)**
alman usulünün gözünü seveyim .
Burger Kingte aldığımız 3 menunun bırını bana uzatan erkek arkadasıma yok ben tokum dedıgımı hatırlıyorum.. hem ekstradan para harcamasın hemde 3nude yıyıp kendısı doysun diye... boyle kızlar hala var neden olmasın.. eve geldıgınızde yaptıgınız fedakarlıgın verdıgı mutlulukla kendını gercekten tok bıle hıssedebılıyor ınsan.
sevgilisi yesin diye önündeki yemekten bir gıdım alan versiyondan pek farklı olmayan kızdır; genelde bu iki özellik bir aradadır zaten. evet, candır; diyecek bir şey yok, fekat...
bu huydan yola çıkarak kızcağızın anaçlığının tam/tama yakın tespiti yapılabilir. "evde iyi-dışarıda dinden imandan çıkartan tip" diyoruz biz bu tipe. [kadın araştırmaları derneği yayınları; "hatun tipolojisi 1", syf 755., ankara] sahiplenme duygularına (daha doğrusu sahiplenme bir zihniyet meselesidir, sahiplenme eğilimleri diyelim buna) karşı oto-kontrol mekanizmalarını çalıştıramazlar. bu yönden yüksek risk teşkil etmektedirler. olmadık yerde saldırganlaşabilir, burjuvazi yaşamının ana dayanağı olan muhafazakar-saldırgan-anaçlık ilkesiyle hareket ederek can yakabilirler.

gülü seve... ıhh. sustum tamam. dudağım kanıyo mu?
ucundan kıyısından bu kategoriye girebilirim sanırım. ben aç mısın sorusuna evet diyorum oturuyoruz bir yere ne yiceksin dediğinde bir duruyorum önce onun seçmesini bekliyorum. o işte ben şunu yicem dediğinde fiyatına bakıp, o fiyata paralel bir şey söylüyorum ben de, bazen çok da aşağısında olabiliyor. tam tersini yapmadım yapamam, içim acıyor resmen.
en sefil duyguların insanıdır. içten pazarlıklıdır. onu düşüneceğine açsan ye, paranı da kendin öde be kızım seni tutan yok ki.
güncel Önemli Başlıklar