bugün

mantıklı bir harekettir.

çünkü kız denilen nesne, devamlı kendine köpek edecek, fino yapacak bir sevgili arar. Ve bunlar, çok gariptir, seviştikleri, dokundukları her erkeği kendi malı sanırlar.

işte bu şartlar altında, halihazırda sevgilisi olan bir kızla sevişirseniz, kızın size kafayı takma ihtimalini minimuma indirger ve rahat edersiniz. kızın etinden sütünden yararlanır ama yan etkilerini başınıza bela etmezsiniz. Kızceğiz sizin erkekliğinizin altında zevkten çığlıklar atar, inler, sırtınızı tırnaklrıyla çizer, sonra gülümseye gülümseye evinizden çıkıp gider, sevgilisinin başına ekşir, sevgilisine çemkirir, şirretlk yapma ihtiyacını sevgilisi ile giderir.

zaten sevgililer başka ne işe yarar. Bi kızceğiz bütün çiğliğini, karaktersizliğini, kafa düdükleyen dırdırını sevgilisine kusamayacaksa, bi sevgili neden vardır, değil mi begüm?

-allah cezanı versin author. işaallah çok pis aşık olursunda sürünürsün, pis herif.
-da ayrı canım.
sadece çekici bulunuyorsa sorun yoktur. kimseyi düşüncesiyle yargılayamazsın. tabi bunu kendine saklaması kaydıyla. ama iş icraata dökülmeye çalışılırsa o sevgilisi olan kızın sevgilisi adamı sikertir.
sevgilisi olan kızların sevgililerinden dayak yemek istemektir.
yüzüklü olanlar tercih edilir..
harbiden haa, ben de diyordum sapık mıyım? meğer sevgilisi olan kızları çekici bulmak wergud bişeymiş.

hemmen gidiyoruz, bi tane lavuğun frijit dostuna el atıyoruz çekici bulduğumuz için sonra kerkiyoruz. oh be, sabah sabah nasıl mental rahatlıkmış bu arkadaş.
eski sevgilimin bana dediği bir duruma göre, kızlarda saplara bakmazmış, daha çok sevgilisi olan oğlanlara bakarmış kızlar. tabi bu bana eski sevgilimden kalma bir rivayet. ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilinmez.
evlenince de karısını başka erkekle sevişirken izlemeyi isteyecek erkek hali.
(bkz: MATE CHOICE COPYING)**
kişiden kişiye değişkenlik arz eder efendim.her sevgilisi olan kızdan hoşlanmaz bahsi geçen erkek,vardır cezbeden bişey hatunda illaki.
(bkz :aha bende bu var)
komşunun tavuğu komşuya kaz görünür den başka bişey değildir.
tercih edilen biri ya şahane bişey kaçırıyorsam duygusu yaratıyor.
başkasıyla olduğuna göre sizinle olamazlığının kışkırtıcılığı da cabası.
insan evladı işte doymak bilmez, kıymet bilmez, yetinemez, kendinden bihaber..
aynı şey erkekler için de geçerli. bu durum cinsiyet ile ilgili değil. * *
(bkz: yaygın zaaflar)
Başa gelendir. Sevgilisi olan kız ayartmak daha zevkli. Evet.
Meriç ayları zor geçer.