bugün

(bkz: sewgili) si varsa ayıptır
sevgilisine körkütük âşık olmayan her erkeğin yapması beklenebilecek bir harekettir.
Bunu neden yaparlar anlamadım. Adamın sewgilisi var 2 yıldır peşimde.
aklıyla kalbi arasında kalan zavallı er kişidir.
(bkz: iki tavsan pesinde kosan ac kalır)*
eğer dürüstse hemen var olan sevgilisinden ayrılması gereken kişidir. bu da %1 ihtimaldir. çünki en dürüst erkek konuşmayan erkektir.
4+1 için oyunu haydar baş'a vermesi gereken mecnundur.
4 yerli.
1 yabancı.
(bkz: kankaya ayağına yatmak)
çok da zor bi durum olmasa gerek. tabi ilk kızın biraz üstün tutulması ve iki hatunun aynı ortamlarda pek bulunmamasıyla hallolabilecek durum.
-ee canım ama o benim kankam. yeterli olabilir.

boka sarma durumu göz önünde bulundurularak üçüncü bir alternatif de göz önünde bulundurulmalı.***
Tarafımdan yaşamış olduğum dünyanın en kötü olayıdır.
(bkz: ateş olmayan yerden duman çıkmaz)
vardır bir nedeni... bile bile yapılıyor ise yani kızın herhangi bir suçu yok ise erkek derhal hadım edilmeli ama kızın suçu varsa yanında olmaktan şeref duyulan hemcinsimdir. genelde de kız suçludur.*
(bkz: türk kızının kuru kuru sevmesi)
insanı depresyona sürükleyen hadise.
sevgilisi yıpranmasın diye başka kızlarla beraber olan erkektir.
sevgilisi olan kızın başka bir erkekten hoşlanmasından farksızdır. niye örnek olarak hep erkek verilir, merak ederim. şu dünyada bu tür yosmalar yok mu sanki?
yazık denilecek erkektir, eger dürüstse sevgilisine söyleyip ayrılcak değilse ikisini birden idare edip muhtemelen enselenecek erkektir.
Sevgilinin ve hoşlanılan kızın durumu öğrenmesiyle ittifak kurup intikam çanlarını çalmaya başlayacakları durumdur. Oh olsundur.
diğer ikisinde bulamadığını, üçüncü de bulur, üçüncüyle yetinemeyen dördüncü avına çıkar falan da filan.. bunun sonu yok!
ya yetinmeyi bilsin ya da kimseyi üzmesin...

(bkz: maymun iştahlı)
insanlar bir çok kişiden hoşlanırlar. o yüzden yadırganmaması gerek bir durum.

edit: yadırganması gereken sevgilisinden hoşlanan erkeğin başka bir kızla çıkmasıdır efendim.
yardan da serden de geçmeyen erkektir.. bir koltuğa iki karpuz sığdırmaya çalışır ancak bir taraftan ayrılması lazımdır.. ikisinde farklı şeyler buldu diye bu ikiyüzlülüğe devam etmemelidir.. birinden birini terketmek durumundadır..
sevgilisi olan bir kızın başka bir erkekten hoşlanması kadar dogal bir durumdur.
bu durumu saklayabildigin sürece sorun yoktur.
erkeğin sevgilisi vardır hem de belki de uzun süreli bir ilişkidir. ondan bir türlü kopamaz, ama sıkılmışlık da vardır içinde ve bir gün başka bir kızla tanışır onunla zaman geçirdikçe ondan da hoşlanmaya başlar. sonra ikisinden de vazgeçemediğini söyler, birinde olan diğerinde yoktur. ikisinde de farklı şeyler bulmuştur belki. ama ikisini de bırakmak istemez öyle arada dolanır durur. işte durum budur, tanımı da budur.