bugün

çok büyük orospu çocukluğudur. diyeceksiniz ki annesinin ne günahı var. diyorum ki senin yetiştireceğin evladın tohumunu sikeyim. ayıp lan. ne edep kalmış ne ar müptezel pezevenk.
sevgilisi yoktur, olsa da muhtemelen artık yoktur.
arkasında okkalı bir/birkaç küfür, bolca ah alan bir kız ve adamlığını ücra bir köşede unutmuş bir erkek barındıran başlıktır.
hiç unutmam, bir kız vardı, hoştu da ne yalan söyleyeyim. daha deli doluyuz o dönemler, bir ayrılıyor bir barışıyoruz ama gerektiğinden maçoyuz ya çok alttan da almıyoruz. bir gece vakti konuştuk ettik, iyi geceler dilendik. nat geo'da ultimate survival'ın döndüğü zamanlar. bear gyrlls abimiz böcek yiyor, o dağa tırmanıyor, bu patikayı arşınlıyor. ben ise evde bunlardan bir haber, maden suyu içiyorum. aklıma bir anda üç elma düştü. aldım birini, girdim kızın facebook'a. şifreyi de tahmin ediyorum, hanımefendi değiştiriyor sürekli. sevgiliyiz ama aramızda şifreli konuşmalar dönüyor tabii. neyse, ben elmayı yiyeyim derken ayvayı yemiş oldum. bizimki, benim de tanıdığım bir çocukla beraber çıkmış, yemiş içmiş, evine de gitmiş. ama sevişmemişler. nerden biliyorsun diye sorduğunuz duyar gibiyim. çünkü demiş ki arkadaşına bizimki, 'neden benimle sevişmedi de sadece sarılıp uyudu?' bak bak, soruya bak. ben üzüldüm tabii. kendime de ona da. ama ona daha fazla. sonuçta bir risk alıp, yapmıştı ama becerememişti. yani attığı taş, ürküttüğü kurbağaya değmemişti. hep derim, hayatta ne yaparsan yap ama adam gibi, kaliteli yap diye. sonuçta ayrıldık biz. pişman oldu galiba ama beni çok enterese etmedi sanıyorum. kısaca, sevgilisi olan bir kıza dokunmayın arkadaş. bırakın, başkasıyla yapar eder, siz yapmayın. sizin mutluluğunuz, bir başkasının hüsranı olacaksa, o işten hayır gelmez. hem hayatta her zaman elmalar vermez. (bkz: ayva)
Yapmadığım ve yapmayacağım durumdur.

Başıma geldi biliyorum ama neden yapayım ki?Çocuşun hayatı sönecek neredeyse tamam unutacak ilerleyen zamanlarda ya o uyuyamadığı gecelerin sorumlusu kim olacak?varsın bakir kalayım ama kimsenin gururuyla oynamayayım o yeter bana.

görsel
hayvanlıktır, şerefsizliktir, kansızlıktır. yakalandığında sağlam bir dayak çekilmelidir. ancak kızın yaptığı da çok afedersiniz düpedüz kaşarlıktır.

kıza dayak atamayacağımıza göre gizli videoya çekip yakın çevreye ifşa etmekte fayda var.
yapan da yaptıranda feyili bozuğun önde gidenidir. ama kızın feyili zaten bozukmuş yani bugün senle olmasa başkasıyla yine aldacak sevgilisini. fahişeler parayla çalışıyor adları kirleniyor falan ama kadınlarda en azından ticari zeka ve zorunluluk durumu var. bence bu kızlar gibi içi fahişe olan insanlar bazı sorunlu hayatlar yaşayıp mücadele gücü düşük olduğundan dıştan fahişe olanlardan daha rezil. onunla yatanda ayrı midesiz.umarım sevgilisi durumu farkeder de ait olduğu yere bırakır kızı. bu arada iyi korununda sizin gibilerden daha fazla türemesin soysuzlar.
yeni ergenken bir kere yaptığım ama sonrasında bin pişman olduğum durumdur. git 31 çek evliye sevgilisi olana dokunma. Abaza olmak şerefsiz olmaktan çok daha iyidir. (şerefsizi yapan erkek için kullandım zira böyle bi bayana edecek küfür icat edilmedi daha sanırım)
sevgilisi sensen ve nikahlıysan hiç sıkıntı yok
ben 26 senedir atarım.
iki tarafta razı.
yatağa atana bir atılana iki. ikisininde karakterini ... anladınız siz onu.
aynısını senin sevgiline yaptıklarını düşünsene?

çıldırırsın.
intikam alırsın.
kavga edersin.

o yüzden sana yapılmasını aklının ucundan geçirmediğin şeyleri başkasına yapma!
- bu yatak ortapedik değil mi?
+ evet hanimefendi 2 yıl garantilidir. ve çok rahattır. isterseniz uzanın..şey özel bir şey soracağım, sevgiliniz var mi?
- var neden ki?
+ o zaman hoppp!
- ya manyak mısınız neden ittiyorsunuz ya!!
+ yıllardır yatak işindeyim ilk kez sevgilisi olan bir kızı yatağa attım. lütfen beni mazur görün.
Tek gecelik bir kaçamak kimseye zarar vermez. Evet.
normal bir kızı yatağa atmaktan farkı yoktur.
sevgilin duymasın oytun.
bundan 2 yıl önce sözlükten tanışılan bir kız ile yapılandır. kız sevgilisi varken iyiydi sevgilisinden ayrıldı yüzümüze bakmadı. sonra instagramdan biriyle tanışıp buluşmuş. gene de güzeldi. evet.
eğer kız çapkınsa günahı kendi boynuna olup, erkek evli olduğunu biliyorsa onun karaktersizliğidir.
odunu yemekle sonuçlanabilir.
görsel