bugün

Çok seven, değer veren erkeği temsil etmektedir. Onun için ne yapılsa azdır. * Yakın bir arkadaşım yapmıştır, içim acımıştır. Söz diğer yazarlarımızda... *
o da bir şey mi? çıkarır paltosunu falan verir kıza. tadından yenmez o zaman işte.
evlenilecek erkek.. ha birde montunu versin tamamdır.. yaşlanın onla.

edit: yukarıdaki arkadaştan mont vermeyi baktım.. Lakin haklı bende aynı şeyi düşünmüştüm..
tilki siki gibi titrer. sonrasında da götüne tekmeyi yer, üşüdüğüyle kalır.
bi kaç ay sonrada kız çocuğu terk eder. çocuğun o fedakarlığı kız tarafından enayilik olarak hatırlanır.
30 dakika yürümesi neden bu kadar şaşırttı anlamadığım mevzudur. aşklarını şömine başında yaşayan çiftlerin 30 dakika soğukta yürümesi sanırım esas mevzu.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
adam dağları deliyor birisi çıkıyor 30 dk yürüyen erkek. ay ne olur paşam yürüme etini dökersin.
değil 30 dk 5 saat beklediğimi hatırlıyorum o değmeyen insan için.
insaf yahu bende insanım.
ah sözlük ah nerelere gideyim ben. yaptım bende bunu çok sevdim elin kızını:
-A durağında mı iniyim yoksa B durağında mı? nerde buluşcaz.
+düşiniyim

ama fazla düşünür ve kararını verdiğinde çoktan durak geçmiştir. 30 dk ankaranın soğuğunda yürünür sevdiceğin olduğu yere.

+geç kaldın çok az vaktim var 5 dakika sonra gidicem.
-peki özür dilerim geç kaldım.
+neyse.

ancak bir kere sarılınır ve kız çekip gider.

-yarın buluşalım mı? malum sonra ben yokum baya uzun bi süre?
+iyi hissederse buluşuruz.

Ertesi gün:

-günaydın hayatım buluşucak mıyız? (sabah 9:30)
+pardon uyuyodum telefon açık kalmış (sabah 10)
-tmm buluşucak mıyız? (sabah 10)

12'ye kadar sevgiliden haber gelmez. ama salak seven erkek belki uyanınca buluşmak ister diye bekler onu buluşma yerinde.

+buluşamicaz 13'te şehre gitmem lazım. (öğlen 12:45)
-peki iyi eğlenceler.

şimdi söyle bana sözlük nedir bu çektiğim çile? nedir benim suçum? bırakamıyorum da keratayı çok seviyorum olmuyo işte. nerelere gideyim?
bir kaç ay sonra terk edilecek sevgilidir.*
bu tip erkekler genelde uzun süre görememişse bu durumdadır. her gün sevgilisini gören bir erkekte nadiren rastlanan bir olaydır.
''eşek olana semer vuran çok olur'' deyimini akıllara getiriyor.
niye bekliyorsun kardeşim sen enayi misin git evinde sıcacık yorganın altına gir uyu ben senin yerine beklerim* dediğim erkektir.
(bkz: aşık erkek)
kendisine yazık eden erkektir. kız yürürse kıza da yazık. bir yolunu bulup illa ayrılıyolar. hı ayrılmıyolarsa o zaman fedakarlardır öpüyorum onları.
neden diye feryad edilesi durumdur, tabi sen neden yapmıştın sorusunu da hak etmeme yol açan durumdur aynı zamanda...
30 dakika yürümekle kalmayıp, 3 saat bekleyen erkektir. hatun kişi, sonunda bir kardan adamla buluşabilir.
(bkz: en asil duyguların erkeği)
arabası olmayan erkektir, terkedilecektir. *
seven,değer veren erkektir.
arabası olmayan sevgilisine bu işkenceyi yaşatan fakir erkektir ayrıca.
nesli neredeyse tükenme sınırında olan erkektir.
mide problemi yaşayacak erkektir.
2 yıl once yaptığım, şimdi yapmadığım, ilerde, çıkar yine zehirli şarap diyerek büyük konuşmak istemediğim durum.
arkadaşının sevdiği için gece yarısında bir saat soğukta bekleyen erkeğin yanında pek lafı edilmeyecek erkektir.