bugün

gelecekte birisinin eşi olacak hatunun bu olayı eşine nasıl atnatacağını yada eşinin bunu nasıl kabul edeceğini düşünmeden yapılan eğlence türüdür.
geçmişini unuttuğu gibi geleceğinide düşünmeyen bitki modunda yaşayan sevgililere iyi bir örnek.
(bkz: avrupa birliğinin hazmetme kapasitesi)
(bkz: yazıyorum ama hiç masum değilim)
(bkz: canım çekti)
darling'ine zampara padisah deli ibrahim tadini yasatan kişidir.
en asil duygunun insanıdır, hayatımı onu aramaya adadığım hatundur*. her ne kadar ataerkil bir istek olsa da her erkeğin hoşuna gidecek, egosunu şişirmeye yarayacak bir davranıştır. normaldir, bu kadarcık isteği çok görmemek lazımdır, erkekler de kadınların egolarını tatmin edecek buna benzer şeyler yapabilirlerdir, hemen çullanmayındır üstlerine.
sevgilisinin dışarı çıkdığında nice mekanda masaya oryantaller çıkaracağını fark eden hatun bünyedir. "... aman aman yolunu şaşırıp da beni aldatmasın... " düsturu ile yaklaşır olayı, oryantal sanatını sevgilisi için onun gözü önünde icra eder, alkışları toplar.
eğlenen ve eğlendiren hatundur, ilerleyen dakikalarda karşılıklı göbek atmaları muhtemeldir.
kimse kimseye istemediği veya beceremediği halde, zorla oryanyal yaptıramayacağına göre(!) kadının, bu eylemi ya kendisinin istediği ya da sevgilisinin isteğinin kendisine de uygun geldiği düşünülür ki, 3.kişilere sadece iç geçirmek düşer!

e be kız hakkında fahişe tanımlaması yapabiliritesi yüksek gudikler, hepimiz biliyoruz ki, ömrünüz boyunca 'sadece için için olmak suretiyle' öyle bir hatun bulmak için hayalgüçlerinizi masturbe edip duracaksınız! neden bu riyakarlığınız o zaman ha!
(bkz: fantazi dünyası)
(bkz: sevgilisi dişlerini fırçalarken)
(bkz: kafasını klozete sokan hatun) * *
binbirgece masalları tadında fantazi yapmaktır.
eşini * dışarılara salmayıp, içeceksen evde iç ben oynarım sana diyen düşünceli hatundur.

Tadından yenmez.

Böyle birini bulsam, kraliçeler kibin yaşatırım ulen.
mutfakta aşcı, yatakta orospu, sokakta hanımefendi olmasına rağmen kocasına yetememekten korkan hatunun bide salonda dansöz olmasıdır.
SÖZLÜKÇÜLERiN FANTEZiLERi.
(bkz: oh yeah)
nesli tukenmiş hatundur. Yasayan modelleri vardır. (bkz: kocası evde içerken sevgilisine oryantel yapan hatun)
söz konusu erkek için portatif dansöz konumuna gelmiş hatundur. kullanımı kolay, dahası kolaylıkla her yere sığabiliyor.