bugün

bazen güldürür, bazen düşündürür, bazen uzaklaştırır ve neticesinde her ilişkinin akıbetine ulaştırabilir: bitirebilir.
tatlı olmaya çalışır bokunu çıkarır sonunda bsg dersiniz ayrılırken üzülmezsiniz. sonda kafiye de yaptım.
insanı boğar çıldırtır katil eder.tabi son hadde gelmeden ayrılınır.
vur çemcük ağzına düzeltsin hareketlerini.
ilişkiye neşe katandır. her insanın içinde bir çocuk var diyorsak eğer bu çocukça hareketlerin de ilişkiye renk katacagını kabul etmek gerekir.
o yazıyosa ben de yazarım diyerek sözlük yazarı olmak.
o sevgilinin en kısa zamanda terk edileceği gerçeği.
sevgilinin doğru zamanda kullandığı hareketlerse çekici gelebilir. ama her dakika olmaz. bu ne lan böyle!
sen yapıyosan ben daha beterini yaparım diyerek inatçılıkta sınır tanımaması. *
"niye eksiliyorsun kardeşim?" tarzı edit vermektir.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: sözlükçülerin çocukça hareketleri)
erkeklerde içtiği zamanlarda ortaya çıkabilecek durumdur. bazen eğlendirebilir bazen sinirlendirebilir.

+ hayatım o birayı öyle sallama şu karakolu geçelim gece gece tadımızı kaçırmasınlar
- kim karışacak ya
+ tayyip amca kızıyo biliosun gece gece iş alamayalım başımıza
-ben gidiyorum karakolun bahçesinde oturup içicem sıkıyosa bişey söylesinler... gibi.
hiçççç çekemem denilesi durumdur. sevgili dediğin ağırbaşlı olur saçmalamaz.
Bizde öyle fare gibi viyk viyk konuşma yoktur. Anlatacağım insan 180 boylarında kaslı, sakallı, cebinde tesbihini eksik etmeyen, ortamların ağır abisi olarak bilinen biri. Ama iş bana gelince böyle olmuyor. Moralim bozuksa en komik şarkıları söylüyor, snapchatte değişik pozlar veriyor ve bana atıyor. Konu en sevdiği şey olan 'gülüşüme' gelirse işte o zaman bir çocuktan farkı kalmıyor. sırf kahkahamı duymak için delice şeyler yapıp tam gülerken tutup koklayarak yanağımdan öpüyorsa ve konu evliliğe geldiğinde müthiş bir baba olucağını elimi tuttuğunda hissettiriyorsa görüntüsünün önemi yok. inan sevgilim sen ortamların ağır abisi olabilirsin ama benim kalbimin en güzel meyvesisin, hayatımı ve yüreğimi bir papatya bahçesine dönüştüren birisin. Teşekkür değil şükür edicem varlığına. iyikimsin..