bugün

Yeni yeni sevgilim olan kişinin yanında, evdeki halim gibi her şeyi löpür löpür gömmekten bende biraz utanırım yani.
hadi ilk buluşmada falan hayvan gibi yiyemezsin zaten de sonradan içindeki öküzü çıkarmalısın.
Çok açsanız ve ilk buluşmanın heyecanıyla sabahtan beri birşey yemediyseniz hapur hupur şapur şupur yiyebilirsiniz. Kendimden biliyorum.
yok daha neler. sizler nasıl samimiyetsiz, değişik model insanlarsınız ya. oldu olarak sarılmayın, el ele tutuşmayın.
o kadar gerilmeyin ağzım yüzüm yamulacak beni çirkin görecek diye endiselenmeyin çünkü sizin sevgilinizin yanında rahat olabilmeniz gerekir.
Vardı böyle bir tanıdığım malın en önde gideni. Diyor ki görmesin utanıyorum lan neyinden utanıyorsun? Yemek bu yemek başka bir şey falan değil. Valla anlamıyorum bunları.
Ben yiyemem mesela. Hatta bir çok kişinin yanında yemek yiyemem. O sebeple yemekli davetlere katılmam. iş yerinde yemek salonunun en arka köşesinde kimsenin oturmadığı masaya otururum. Gayet normal bir şey birilerinin yanında yemek yiyememek.
ilişki değildir o.
Kızın eline koz veriosun belli bi noktadan sonra kız
Seni kullanmaya baslayacak dikkatli ol.
Çok gereksizdir. Tamam ilk başta utanır falandırsın ama açsındır aç! o da sende! acıkmiş haliyle önündeki yemeğe mi baksın senin nasıl yediğine mi baksın? Çok da şey görmeyin kendinizi kızlar her zamanki gibi yiyin.
Ayrılırız ikinci günde, ben yemek yiyemeyeceksem olmaz olsun böyle sevgi.
Sevgi neydi sevgi emekti sevgi yemekti.
Hanzoların en çok sıkıntı çektiği konulardandır.
Sizi seven öyle kabul etmiştir, soğumaz merak etmeyin.
Valla önce insan bi cekiniyor ama sonra alışıyor dürüm yiyip üstüne bi de çiğköfte yediğimi bilirim bakakalmisti.
Daha fenası için (bkz: birinin yanında yemek yiyememek)
Aslında doğal ve rahat olmak gerekir.
Benn yemek yerken ağzımın içindekileri gösteriyorum. Ne kadar da mikrop bir bağyanım.
hiçbir zaman takmadığım durumdur. karşısında iskenderi ağzıma tıkmışlığım olmuştu. Şöyle şaşırmalı bakıp çok tatlısın demişti.
Küçükken yaşanan korkudur. Ağzımı şöyle hayvan gibi açarsam benden soğur mu, düşüncesi falan.

Entiriyi yazarken gözümün önüne birinin dürüm yemesi geldi de aslında o koca ağızı açmak da hoş bişi değil.
Dili tutulur insanın, gözlerine bakarken derinden.. Heyecanlanırsın umarsızca ve 6 pide çek diye bağırırsin garsona kıymalı dercesine..
parası olmayan kişilerin yaptığıdır.
Evet evet bunu yapamayan insanlad var. Benim anlamadigim neden ? Normal iki insan gerekirse simidi ikiye bolup paylasarak yemeli.
şu hayatta yalnızca tek bir insana karşı yaşadığım durumdur. işte bunlar hep heyecan.
Sosyal fobi ve emetofobi birlesince oluşan durumdur. Sadece sevgili değil sorumluluk hissettigin her durumda olur bu.
tam olarak sevgili olamadığına işarettir. insan sevgilisinin yanında çekinir mi lan?
ilişkinin başlarıdır. şimdi çorba içsem döker miyim? kurufasülye yesem çok mu ayıp olur? düşüncelerinin hakim olduğu anlar..