bugün

Aniden ve sevimli gülücüklerle olursa, hayatın en güzel anıdır.
bir kelebeğin fantezisi. rüyası.
sırtıma konan kelebeğim.
eğer minyon ve portatif bir kızsa sorun olmayandır fakat bunun birde biraz iri kemiklisi ve dana bonfileden hallice olanını düşünelim hiç hoş olmayan bir tabloyla karşı karşıyayız. hemen el ense yapılıp sol kroşeyle nakavt edilmelidir yoksa ileride çıkabilecek fıtık problemlerinizden biz sorumlu değiliz efenim evet.
cüsseden cüsseye farklı tepkiler doğurur.
Sevgilinin cüssesine göre değişebilecek durumdur eğer cüssesi olağandan fazlaysa birdaha atlanılacak bir sırtınız olmayabilir.
+70 kilodaysa son atlayışı olacaktır. Zira bir daha öyle bir sırt kalmayacaktır.
Çok romantik bir durumdur . Burdan sevgilime duyrullur . Tabi oluduğu zaman .
hep rezil olmamla sonuçlanan hareket. kız garibim şirinlik yapcam diye atlardı en boş anımda. ben hemen yıkılırdım yere. ne tırtmışım be.
sevgiliniz 70 kilo üzerinde ise bel fıtığına sebebiyet verebilir dikkat edin.
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı).
atlarsam kizin belinin kirilmasiyla sonuclanacak eylemdir.
işte bunlar hep fransız filmleri.
geçen haberim yokken atladı, paldır küldür sokağın ortasında yerde yuvarlandık. sıçarım öyle muhabbetlere. acayip ayar oluyorum yapmayın yani.
eğer minyon ve portatif bir kızsa sorun olmayandır fakat bunun birde biraz iri kemiklisi ve dana bonfileden hallice olanını düşünelim hiç hoş olmayan bir tabloyla karşı karşıyayız. hemen el ense yapılıp sol kroşeyle nakavt edilmelidir yoksa ileride çıkabilecek fıtık problemlerinizden biz sorumlu değiliz efenim evet.