bugün

sırf gıcıklığına yapıyor aq, sen kankalarınla takılıyorsun diye.
hepsi birer testtir. bakalım ben mi değerliyim arkadaşları mı değerli diye.

sakın şunu demeyin : aşkım yhaa bu ara çok alıngansın regl mi olcaksıın? tokatlar valla.
Knight'cı bir erkek ise kız boşuna uğraşır gerekli ilgiyi malesef göremez .
Şimdi size örnekle durumu izah edeyim ve genelleme yapayım.

Eski ev arkadaşım bir hatunla beraber şimdi. 3 veya 4 aydır. ilk başlarda konuşurken ne yapayım nasıl davranayım tarzında sorular soruyordu bana. Ben de diyordum ki ne yaparsan yap, kendine ait bir özelin olsun ve onu hiç bir şekilde anlatma. Çünkü vakit gelir sıkıntı yaşarsınız ve bu olayı yüzüne vurabilir. Haklısın deyip geçiştirmişti ve son görüşmemizde sadece kendi bildiği ailesine ve en yakın çevresine dahi anlatmadığı olayı kıza anlatmış. Bende dedim ki iyi b.k yedin. Her zaman böyle cicim ayları gibi geçmeyecek.

Aradan biraz zaman geçti ve gene görüştük bu arkadaşımla. kız ile aramız çok iyi ama ben biraz sıkılıyorum, kendime zaman ayıramıyorum tarzında bir şeyler söyledi. Dedim ki bu olacak bir şeydi. Birbirinizin her şeyini bildikten sonra vücudunuz artık bir zaman sonra bilinmedik şeylere ilgi duyuyor. Kadın ve erkek içinde bu böyle.

şu an araları yine iyi ama ilişkide bir çatırdama olmuş ben onu anladım bana anlattıklarından. En sonunda da sıkılmaya başladım dedi. Geçmiş olsun dedim. Şimdi sen en özel şeylerini anlattığın kıza yarın görüşürüz dediğinde, hem kız sana karşı nefret besleyecek ve üzülecek, hem de sen üzüleceksin.

Burada anlatmak istediğim şey, herhangi birisi ile beraber olduktan sonra her şeyinizi anlatmayın. birazcık mesafe koyun. o da size biraz mesafe koyacaktır. Bu iyi bir şeydir. Her gün yeni bir şeyler öğrenmek varken, bir günde her şeyini ona verirsen artık onun ellerindesin demektir. kız veya erkek fark etmez. Birbirinizden Çabuk sıkılırsınız ve bunu aşmak cidden çoğu kişi için zordur. Zora gelemeyenler ayrılmayı tercih ederler. Ayrılmayanlar ise hayatının ileri ki safhalarında hep o kararı veremediği için pişman olurlar.

ilgi isteme durumu da bu durumla paraleldir. Eğer bir kadının sizden beklentisi yüksekse, o kadın sizden her zaman - çoğu erkekten iyi davranmış olsanız bile - o beklenti ışığında hareket bekler. Mesela, ilk zamanlarda çok ilgiliydin sonradan ilgiyi kestiğin veya azalttığın zaman o kadın " ne kötü gidiyor da bu insan bana böyle davranıyor " tribine girer. Başta nasılsan ileri ki safhalarda da öyle olmalısın. Sözün özü; birini elde etmeye çalışırken kendinden ödün verme ki normal hayatına devam ederken senden aynı şekilde beklenti içerisinde olmasın. Sen de hayatına devam et, o da etsin.
gerçekten sorundur.