bugün

(bkz: hayır)
ys: seni seviyorum
s: ben de seni
Ys: neden? Beni tanımıyorsun ki
S: tanımama gerek var mı?
-hani o yılbaşında yanlışlıkla 2 kere attığın mesaj var ya, ikisi de aynı ama ben birini silmeye bile kıyamıyorum, elim gitmiyor resmen ya düşün artık. mesajı bile silemiyorum, seni asla çıkaramam artık hayatımdan.

bilin bakalım ne oldu? evet ayrıldık. halbuki o zaman ne kadar da inanıyor insan o aşkın sonsuza kadar süreceğine. ama bitiyor işte bi şekilde ve geriye kalan sadece bu unutulmayan sözleri, özlemi ve pişmanlık kalıyor.
seni kaybettiğim ilk dakikada anladım aslında mutlu bir geleceği kaybettiğimi biliyor musun?
-sana karşı bir şey hissetmiyorum artık.
(bkz: senden soğudum)
"sana başkasıyla ol diyecek kadar medeni olamam ben, bensiz mutsuz olsan da benle kal."
'Sevyrm seni ve sadığm sana. Sadece belli etmyrum taktk meselesi' inşallah doğrudur.
sevgi dolu söylediği her sözdür. o anki ses tonu bakışları sıcaklığı içinize işler. kelimeler zamanla hafızanızdan silinse de o anın sıcaklığını hep hatırlarsınız.
burnuna ketçap bulaşmış..
erkek: e
kadın: k
e: canım ben sözlükte yazar oldum.
k: bana da ver şifreni!
e: olmaz canım o kişisel bir şey, söz falan yazıyorum.
k: sen benden habersiz söz möz yazamazsın!
senden bi'bok olmaz. müneccim boku mu yemiş nedir bu arkadaş bi'hayat bu kadar gerileyemez., önüne geçemiyorum.
"yalanlarını değil seni sevmiştim. Sen bu kadar aptal değildin."
sözlerdense sözlerine eşlik eden gözleriyle sözlerini doğrular bakışları ekleniyorsa unutulmayan sözlerdir. mesela seni seviyorum.
başka birinden başka bir zamanda başka bir anda söylendiğinde 2 saniye sonra bu ne demişti ya dedirtecekken ondan duyunca soğuk suya çivileme atlamışlık hissi yaratan sözlerdir.

ayrılık anında yapma, etme, canım yanar diye vazgeçirmeye çalışırken "arabeskleşme" demesi gibidir. adama nasıl sevdiğini anlatıyorsun, canının nasıl yandığını anlatıyorsun.. tepki sadece "arabeskleşme"
ilişkiler bu kadar leşleşmişken benim acım elbette arabesk kalacaktı.. kavgasız tartışmasız gayet uyumlu güzel giden ilişkide bitirmek isteyen insan karşısında caz mı yapmalıydım ki?
belki de evet.. yapma etme demek yerine.. uyduruk bahanelerine, "cazlama" demeliydim..

tabi sağ olsun, "arabeskleşme"yi unutturacak kadar olmasa da unutulmayan pek çok laf etti..
hafızamızın kötü kısımları silme gibi bi özelliği olduğu için, genelde hoş sözlerdir.
tamam ben gideyim artık çok zor biliyorum ama ayrılık böyle olmasını hiç istemezdim
sevgili:peki ama seni hiç unutmıycam biliyosun dimi hep yüreğimdeki en büyük hüzün olucaksın
ve kız gider
sizde arkasından boş boş bakar ağır ağır geriye dönmeye çalışırsınız ama ayaklarınız izin vermez. buna boğazınızda zaten bir yumruk vardır konuşamassınız bile.
Hayat nasıl, güzel mi?
sensiz yaşayamam, bitanem cart curt gibi zırvalıklar.
bi de asla unutamayacağım ve hala hatırladıkça yüreğimi ısıtan bir cümle "ömrümün sonuna kadar seninim"
-kadın nedir diye sorsalar, aha bu derim.
-günlerdir uyuyamıyorum. hakkını helal et sen haklıydın.

ben: seni affetmiyorum. sahi affetseydim sen bu yaptıklarından sonra kendini affedebilir miydin?

- peki affetme. bende ellerimi göğe kaldırırım.

(tamamen haklı olduğum bir ayrılık sürecinden sonra bir sabah telefenumda düşün mesaj sonrasındaki kısa yazışma)
o kadar güzel yaşanmışlıktan sonra s*ktir git demişti. hiç unutulmadı hiç.
Çetin rolüyle karşımıza çıkan Burak ÖZÇiViT in oyunculukta ben de varım dediği çakma da olsa güzel bir dizidir.
Bende bende bende seni ...
Seni Seviyorum diyen sevgiliye verilecek en kötü yanıttır.
seni seviyorum, tarla kuşu gibi düştüm önüne...
kader gibi kaçınılmazsın..
ben senin ruhunu sevdim.
güncel Önemli Başlıklar