bugün

doluyum sözlük.
format falan diyeni sikerim.

işleri zora sokan insandır bu kişiler.

terk edildikten sonra deli gibi acı çekmişssinizdir sevgiliniz de size dönmemiş başkalarına gitmiştir.
sonra bir öğrenirsiniz ki bu orospu bu kaşar bu am biti sizin sevdiceğiniz sizi özlerken
size mesaj atmak isterken engel olmuş kızın elinden almış telefonu büyük baskı kurmuş.

siz bunca acı üzerine bunu öğrendiğinizde ilk iş sözlükte başlık açar ana bacı kayarsınız bunlara.

senin ben kitabını tipini sikeyim iski logarına düşesin amın kızı.

edit: bu o kızsa sikerim ağzını yüzünü cesedini tekmelerim net.
sizin, arkadaşını üzeceğinizi düşünen ve onu korumaya çalışan kızdır.
kendisinin sevgilisi yoksa aranıza kara kedi gibi girebilecek kız.
bir meriç değildir.
Size yaziyordur oğlum size manyak herifler. Ya ne sandiniz.

Kankaymis. Hassiktirsin cok afedersin.

Not : formatin amina koyunca herkes bende oyle bir estim. Oh iyi geldi.
sevgiline kendini kabul ettirdiğin gibi bir de bu lalelere ettirmen gerekecek. neymiş ortak arkadaş çok önemliymiş de ben onların arkadaşlarıyla vakit geçirmiyormuşum da lan totoş senin kankanla kanka olmak zorunda mıyım sevmiyorum bu kadar basit..
hee işte basit değilmiş, bu kankalar ilişkinin içini oyuyormuş zamanla, geç öğrendik. en ağır küfürler bu gece yavşak kankalara gelsin.

not; formatı silkince bir rahatlama geldi.
sevgilinin bir zamanlar size aşık kız kankası da olabilir. olmayabilir de. ama demedi demeyin.
Öncelikle formatsız sözlük özgürlüktür. Tanım yapıcaz diyerekten sözlükte ilişki kurulamıyor. Bakın inci ye veya formatı olmayan sözlüklere ordaki dostluğun yüzde 1 i yok uluda ekşide. Tabiki bu demek değil ki inciye dönelim. Ama seviyeli bi şekilde kalmak şartıyla format kuralları gevşetilebilir !

Başlığa dönersem. O kızın büyük ihtimal sevgilisi yoktur. Sevgilinizi kıskanıyodur.

O kızın sevgilisi yoktur veya vardır ama sizden hoşlanıyordur.

O kızın sevgilisi vardır fakat sizin ilişkinizi kıskanıyordur.

Sonuç olarak kendi düşüncesi ile hareket edemeyen bir arkadaşının düşüncesi ile sizi aramaktan vazgeçen sevgili için üzülmeye değmez. Kendi düşüncelerine güveni olmayan biridir o kimse.

(bkz: sikelim formatı eyleyelim viran)
sevgilinize yavşaması muhtemeldir!
sevgilimin tüm kankalarıyla iyi olmam sayesinde hayalimde canlandıramadığım pis şahıs .
size sakso çekmeyi dünyadaki herkesten çok isteyen varlıktır. test edildi, yaşandı, onaylandı.
genelde şişman kısa boylu ve esmerdirler. yani eğer siz güzel olanla çıkıyosanız böyledir. yok siz şişman kısa boylu ve esmer olanla sevgiliyseniz o zaman kumral uzun boylu at gibi falan oluyorlar ki sizden nefret etme sebebi götüne bakmış olmanızdır büyük ihtimalle.
Kıskanan kızdır, arada bir onunda gönlünü alıp ikisini birden idare edebilirsiniz.
beyler bırakın döksün içini denilecek beyan.